Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот е лоциран во областа Белек, 35км од од центарот на Анталија и 27км од аеродромот во Анталја.

УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE  :
Palazzo Се вклучено-пијалок за добродојде, кошница со овошје во соба на пристигнување, шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладневна ужина, вечера, полноќна ужина, сите локални и брендирани увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци, избор од свежи овошни сокови, делот за вина во главниот ресторан, производи на кока-кола, чај и кафе, коктели, интернационални егзотични коктели во сите барови. Во услугата не е вклучено: луксузни увозни пијалоци, A’la Сarte ресторани со претходна резервација, специјални вина и флаширани пијалоци, енергетски пијалоци, пијалоци во Golf Club бар, услуга во соба. 

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Вкупен број на соби 650 вклучувајќи ги тие во гланата зграда и градината. Голем опсег на делукс и комфортни соби, свити и вили се достапни во Риу Каја Палазо Голф, сите со поглед кон море вклучувајќи 2 купатила во фамилијарните соби, свитите и собите со тераси со базени. Собите се опремени со ТВ, сателитски канали, телефон, мини бар (лесни пијалоци се дополнуваат дневно), сеф, аларм за пожар, централно греење, балкон, тоалет, када, фен, специјален шампон во купатилата. 24 часовна послуга, повик за будење, фисиотерапефт, бејби ситинг, интернет кафе, маркет, хемиско и перална.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Хотелот е сместен на самата плажа на 200 м. долга приватна плажа, бесплатни лежалки и чадори . Во склоп на на луксузното сместување, широки градини,има детски базени, надворешни базени со по неколку водни лизгалици.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Надворешни и внатрешни базени, базен за деца, лизгалици на вода, фитнес центар, сауна, Турска бања, Џакузи, тениски игралишта, пинг понг, одбојка, кошарка, мини голф. Осветлување на тениски игралишта, опрема и часови по тенис, фудбалско игралиште, голф игралиште (во близина на хотелот), масажа, салон за убавина, спортови на вода, јавање коњи дополнително се наплатува. Забавна програма за возрасни во текот на денот и вечерни шоу програми, кино. Мини клуб за деца од 04-12 год. и клуб за тинејџери од 13-16 год. 

СПА ЦЕНТАР : 
Спата е распотранета на 3500 м2 површина, граден е во стар Отомански стил, комбинирајќи Турски, Фински и Руски карактеристики. Целосно опремен фитнес центар подготвен по сите стандарди. Тениски полиња и фудбалски по интернационални стандарди, за тие кои не можат да седат настрана од спортот па дури и на одмор.

 

www.kayahotels.com/en-US/hotels/resort-hotels/kaya-palazzo-golf-resort

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:30 Доручек
09:00 - 24:00 Лоби бар и Блу бар
10:30 - 11:00 Доцен доручек
12:30 - 14:30 Ручек
10:30 - 19:00 Тестенини и пијалоци
19:00 - 21:30 Вечера
23:30 - 03:00 Ноќен клуб
24:00 - 03:00 Ноќно бифе
Сите локални и некои увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци се служат бесплатно 24/7. Концептот вклучува виски, коњак, текила, рум, џин, ликер, водка и пиво бесплатно.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Стек хаус (бесплатно), Рибен ресторан (бесплатно), Либански ресторан (со доплата), Италијански ресторан (со доплата).

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно
: Парна бања, Турска бања, снежна фонтана, соба за релаксација, сауна, диско, интернет, базени, бочиа, фитнес центар, пикадо, водна гимнастика, воден парк, одбојка, тениско игралиште, мини клуб, детско мени, игралиште, беби количка (со депозит).
Со доплата: Часови по нуркање, масажи, користење на павилјони, изнајмување на автомобили, тениска опрема, бутици, осветлување на тениско игралиште, соба за игри, фото сервис, маркет, хемиско чистење, доктор, златарница, фризер, перална, параглајдерство, моторни спортови на вода, џет ски, сурфање, голф, тениски терен, фудбалски терен, бебиситер.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.