Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Адам И Ева има “специјална класа“ , спаѓа во категорија со дизајнирани награди. Одморот во овој хотел е како “дизајнирано високо ниво на креативен одмор“, лоциран е на 2км. од градот Белек и 30 минутно возење од Аспендос Амфитеатар. Располага со бесплатен паркинг.

УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE   :  

Голем избор на храна каде може да ја конзумирате во 9 ресторани, вклучувајќи Јапонска кујна и традиционална Турска кујна. Може да уживате и во таканаречениот слеп ресторан, каде ќе искусите јадење во  темница. Морски ресторан, (се доплаќа) Tурски ресторан, (се доплаќа) Интернационална кујна, ( се доплаќа, со мени) Ерос ресторан (се доплаќа, со мени) Слеп ресторан (се доплаќа) Аригато ресторан (суши ресторан, се доплаќа, со мени) Басилико Италијански ресторан ( се доплаќа)

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Сите соби имаат вградени огледала по зидовите, од подот па се до таванот. Опремени се со модерен бел мебел и балкони со лежалки со поглед кон градина или море. Имаат ТВ вградено во зидот и купатило со парна бања. 

ПЛАЖА И БАЗЕН   :
Базените се специјално дизајнирани за гостите што сакале да пливаат со лежалки во вода. Базените се чистат секојдневно во најголеми хигиенски услови и може да се ужива во Релакс Базенот, Обичниот базен, Базените во вилите и сл.

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Нашиот професионален тим ќе ве забавува за време на вашиот престој за да го направи незаборавен преку спектакуларните шоуа блиску базенот и на плажата. Дневна анимација (утринска гимнастика, курсеви за танцување, аеробик, истегнување, пинг понг,бочиа, одбојка на плажа, мал фудбал, водна гимнастика, ватерполо, стрелаштво, пилатес, јога, сквош. Вечерна забава: професионални танцувачки шоуа, музички шоуа, специјални изненадувања, жива музика, забава на дековите на плажа, афтер забава после шоуто, диско.

СПА ЦЕНТАР  :
Спа центарот  нуди различни услуги на своите муштерии, приватно место од 5500 м2 опремено со најнова технологија за потребите на гостите, со индивидуални тренери, со 500 м2 фитнес центар, 65м. Голем базен со џакузи и место за хидротерапија, 265 м2, турска бања,2 сауни, арома инхалација, Финска и Руска оригинална сауна.
 
www.adamevehotel.com/default.asp?lang=EN

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
03:00 - 07:00 Ран доручек
07:00 - 10:00 Главен доручек
10:00 - 11:00 Доцен доручек
12:00 - 14:00 Донер и сендвичи
12:00 - 15:00 Пици и пити
12:00 - 16:00 Палачинки
13:00 - 14:30 Ручек
15:00 - 17:00 Вафли и пудинзи
16:00 - 19:00 Слаткарница
19:00 - 21:30 Вечера
23:30 - 03:00 Ноќна закуска
Некои локални и увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни 24/7

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Морска храна (со доплата), Италијанска кујна (со доплата), Турски ресторан (со доплата), Светска кујна (со доплата), Ероса афродизијак (со доплата), Азиски ресторан (со доплата).

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Приватна плажа, бежичен интернет, паркинг, менувачница, главен ресторан (внатре и надвор), лоби бар, сеф, Џакузи, сауна, хамам, одбојка на плажа, пикадо, тобогани, бочиа, гимнастика во вода, пинг понг, фитнес, аеробик.
Со доплата: Доктор, бутици, телефон, факс, свежо цедени сокови, перална, фризер, куглање, спа услуги и масажи, моторни спортови на вода, билијард, школа за нуркање, салон за убавина.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.