Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот  се  наоѓа  во  Белек  на 35 км. оддалеченост од  аеродромот во Анталија и 40 км. од центарот на Анталија.

УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE  :
Ултра се вклучено- шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, пладневна ужина, вечера, вечерна ужина, свежо цеден сок за време на доручек, сладолед за време на доручек, сладолед за време на оброците во главниот ресторан, сите домашни и некои  увозни алкохолни  и безалкохолни  пијалоци, чај и кафе. Храна и пијалоци   достапни  24 часа. А-ла карт  рестораните  се со претходна резервација, увозно шампањско и вино, луксузни пијалоци, флаширани пијалоци, услуга  во соба и свежо цеден сок (освен појдок), дополнително се наплатуваат..

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Хотелот  располага  со 546 соби во главна и во помошна зграда. Хотелот е распространет на  површина  од  91 хектар. Хотелот  се  состои  од  главна зграда и анекс зграда со 42 фамилијарни соби и 22 егзекутив  вили  кои се наоѓаат во оделниот предел  со  градини. Сите соби имаат сателитски канали, бесплатен интернет, мини бар. Вилите  нудат  спа купатила и флет ТВ.

ПЛАЖА И БАЗЕН   :
Приватна  песочна  плажа  со крпи, душеци, чадори  за сонце и лежалки кои не се наплатуваат. Приватни павилјони  со  претходна  резервација  за кои се доплаќа.

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Отворени и затворени базени за возарасни и деца (полуолимписки отворен базен), Аква парк со 7 тобогани, фитнес центар, сауна, Турска бања, тениски терени, одбојка и кошарка. Со доплата се услугите: салон за убавина, Спа центар, куглање, билијард, спортови на вода и голф терените. Забавна програма во текот на денот и специјални шоу програми за деца и возрасни навечер. Мини клуб за деца 04-12 год.

 
www.spice.com.tr

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Доручек
10:00 - 11:00 Доцен доручек
11:00 - 16:00 Палачинки
12:30 - 14:30 Ручек
12:00 - 18:00 Сладоледи
12:00 - 18:00 Вафли
19:00 - 21:30 Вечера
23:00 - 24:00 Снек ресторани
24:00 - 07:00 Ран појадок
Сите локални и некои увозни слкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни 24/7 во лоби барот и до 03:00 часот во диско. Шампањ, вина, виски, коњак и ликер се наплаќа. Нема вегетаријанско мени. Мини барот во соба се полни со сокови и пиво еднаш дневно.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
ВИП ресторан (со доплата), Рибен ресторан (со доплата), Источна кујна (со доплата), Турска кујна (со доплата), Италијанска кујна (со доплата).

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно
: Парна бања, сауна, солариум, воден парк, интернет, главен ресторан, лоби бар, паркинг, диско, тениско игралиште, тобогани, фитнес центар, пикадо, мини фудбал, одбојка на плажа, пинг понг, Џакузи, кошарка, детски клуб, детски базен, детска анимација, игралиште, детско бифе.
Со доплата: Масажи, интернет кафе, соба за игри, фризер, перална, бутици, хемиско чистење, телефон, факс, изнајмување на автомобили, доктор, моторни спортови на вода, куглана, голф, фудбалски терен, билијард, бебиситер.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.