Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА:
Титаник Бич е лоциран во Лара, ан 10 км оддалеченост од Аеродром и 12 км од центарот на градот.

СМЕСТУВАЊЕ:
Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
Титаник Бич Лара нуди совршено искуство за своите гости со својата тематска архитектура, елегантен декорација, весели соби и интимна атмосфера. Сите соби се неверојатно луксузни и целосно опремени.

УСЛУГА-ULTRA ALL INCLUSIVE:
Главниот ресторан служи 5 различни концепти за главни оброци и 5 барови обезбедуваат бесплатни локални и увезени алкохолни и безалкохолни пијалоци. Отворена е слаткарница за слатки и колачи, плажа бар и базен бар се исто така достапни. А ла карт рестораните можат да подготват вечера по мени само за вас.

ПЛАЖА И БАЗЕН:
Плажата е оддалечена само 80 метри, песочна и опремена со лежалки, чадори и штанд за пешкири. 5 базени и приватен Аквапарк се сместени веднаш пред хотелот.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Спа центар, фитнес центар, кино, кошарка, фудбал, игри на плажа, игри во базен, целодневна анимација, мини клуб, аквапарк, тенис.

СПА ЦЕНТАР:
Луксузно Спа кое нуди професионални третмани за убавина, програми и масажи. Има турска бања, сауна, парна бања, терапевска соба, снежна соба и голема фитнес соба со професионална опрема.

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07.00 - 10.00 Појадок
10.00 - 11.00 Доцен појадок
12.30 - 14.30 Ручек
19.00 - 21.30 Вечера
14.00 - 18.00 Слаткарница
23.00 - 03.00 Диско бар
10.00 - 16.00 Бар на плажа
19.30 - 21.30 А ла карт ресторани
24/7 Куглана бар
23.00 - 24.00 Доцна вечера

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Услугата се наплаќа. Достапни се старотурски, италијански и ресторан за морска храна.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно
: Фитнес центар, турска бања, парна бања, сауна, пикадо, кошарка, ватерполо, акваџим, гимнастика, степ аеробик, пинг-понг, мини-голф, одбојка на плажа, спортови на вода (не-моторни), сурфање, пешкири (со картичка), лежалки и чадори на плажа.
Со доплата: Билјард, компјутерски игри, масажа, третмани за убавина, фризерски салон, фото сервис, бебиситерка, перална и хемиско чистење,

 

 

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.