Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Титаник Делукс Белек располага  со   600 собираспостранетина 170 000 м2 воБелек, и  спаѓавовисокакласанахотели. Сместен во бескрајнозеленилопокрајрекатаБезкос, излегуванаморесопревозпрекурекатазасамо 5 мин. Ресортотсенаоѓана 10км.одБелек.

УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE :
Се вклучено-храна и пијалоци 24часа-пијалок за добродојде, појадок, доцен појадок, ручек,вечера, диетални оброци, полноќни оброци, 4 A’la Cart ресторани , сите локални и увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци 24 часа (во Диско клубот од 23.00 ч до 02.00ч.). Сладолед покрај базен во одредени часови, бар покрај базен, снек бар, оброци за деца за време на главните оброци, услуга во соба помеѓу 24.00-07.00ч. Премиум пијалоци, сладолед со цени во сите
барови, специјални вина, Француски шампањ, Boat и Privado во сите A’la Carte ресторани се дополнително се наплаќа.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 часот   Check-out  До 12:00 часот Комфорнии соби со сите потребни елементи за удобен одмор. Сите соби се опремени со флет Тв и електричен чајник, приватно купатило во секоја соба, бањарки и влечки како и бесплатен интернет. Има повеќе видови соби: стандардна, супериор, соби покрај реката, делукс свита, фамилијарна свита, фамилијарна свита со базен, корнер свита, голема свита, супериор вила, ексклузивна вила со базен, дизајнирана вила со базен,и претседателска вила.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Луксузниот хотел има 9 надворешни базени и 2 внатрешни, воден парк со водни свиоци, спа центар и фитнес. Има 1 км. долга приватна плажа, покрај борова шума, нуди прекрасна атмосфера покрај базените. Морски базен, главен базен, базен со лизгалки, Олимписки базен, Фамилијарен, детски базен, како и базенот за активности нудат вистинска водена забава. Приватната плажа е на одалеченост од 1,2 км. од хотелот до која може да се дојде со шатл превоз, бродче или пешки.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Покрај река шоу центарот, има специјални звукови, светлосни системи и организации на сцена, кои придонесуваат за екстра ефекти за танцувањата, аеробикот и етничките шоуа.Клуб Вечност, каде се одржуваат посебни вечерни шоуа и специјални забави, алтернативни музички програми за сите гости кои сакаат динамичност. Различни активности: Додека гостите уживаат на плажата може да учествуваат во дневните органзирани активности кака кану, воден циклус, аеробик, водна гимнастика, мини фудбал, фудбал на плажа, одбојка, ватерполо, стрелаштво, пинг понг, кошарка, куглање, курсеви по танцување, билијард, филмови, плејстејшн, и караоке забави.

СПА ЦЕНТАР : 
Спа центарот се простира на површина од 13 000 м2. Може денот да го започнете во топлиот внатрешен базен од 300 м2. Солениот базен е загреан со минерална вода, турска бања.Спа свитите се направени специјално за прекрасно искуство во топлите сауни, парните бањи како и катчиња за одмор и приватни спа третмани.

 

www.titanic.com.tr/titanicdeluxebelek/default-en.html

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
03:00 - 07:00 Бесплатна собна услуга (Алкохол се наплаќа)
07:00 - 11:00 Доручек
11:00 - 21:00 Ајс Бар
12:30 - 19:00 Слаткарница
12:30 - 14:30 Ручек
12:30 - 16:00 Снек ресторани
16:00 - 18:00 Колачи и сладоледи
16:00 - 18:00 Пити и лебчиња
19:00 - 21:30 Вечера
Главниот ресторан има посебни вечери во Понеделник, Среда, Петок и Недела, како и вегетаријанско мени и корнер за дијабетичари.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Кабана вечера (со доплата), Говедска скара (со доплата), Турска кујна, Рибен ресторан (со доплата), Италијански ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Парна бања, сауна, приватна плажа, воден парк, диско, лоби, менувачница, бежичен интернет, паркинг, лоби бар, сеф, ресторани, фитнес центар, базен на затворено, аеробик, одбојка на плажа, анимација, тобогани, тениско игралиште (земја), базен со морска вода, детски базен, детски клуб, тобогани за деца.
Со доплата: Масажи, курсеви за нуркање, перална, хемиско чистење, доктор, маркет, наргиле, изнајмување автомобили, фризер, телефон, факс, тениска опрема, осветлување на тениско игралиште, инвалидски колички, моторни спортови на вода, џет ски, кану (се наплаќа за река, во море бесплатно), куглање, голф, параглајдерство, билијард.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.