Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Кемпински е лоциран во областа Кадрије во Белек, на 25 км од Аеродром, 45 мин. од центарот на Анталија и 10 мин. возење од центарот на Кадрије.

СМЕСТУВАЊЕ
Хотелот располага со неверојатно убави и елегантни соби, луксузно декорирани и комплетно опремени.

УСЛУГА-ULTRA ALL INCLUSIVE
Главниот ресторан служи доручек, ручек и вечера по принцип на шведска маса со интернационална кујна. 2 а ла карт ресторани за оброк по посебно мени се исто така достапни. Сите локални и некои увозни пијалоци (алкохолни и безалкохолни), како и коктели, кафе, чај и колачиња се вклучени во услугата.

ПЛАЖА И БАЗЕНИ
Приватна песочна плажа на неколку чекори пред самиот хотел. Хотелот располага со големи главни базени, детски базен и базен со бранови. За оние што сакаат ексклузивна услуга, овозможени се павилјони (со доплата).

СПОРТ И ЗАБАВА
Спа центар, фитнес центар, игри на плажа, игри во базен, водни спортови, тенис, голф, тури, екскурзии, детски клуб.

СПА ЦЕНТАР
Со површина од 3600 м2, Санитас Спа е едно од најголемите во Турција. Овозможува апсолутна релаксација благодарение на големиот избор на масажи, третмани за убавина, Турска бања, сауна и Таласо базен.

 

www.kempinski.com/en/belek/hotel-the-dome

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
09.00 - 11.00 Појадок
09.00 - 02.00 Доум кафе
12.00 - 17.00 Pier bars
12.30 - 15.00 Ручек
19.00 - 22.00 Вечера
Одредени локални и увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни од 09 до 00 часот. Мини барот во соба се дополнува секој ден со со сода и сокови.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ
Услугата се наплаќа. Достапни се азиски и италијански ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Турска бања, парна бања, сауна, фитнес центар, интернет.
Со доплата: Хемиско чистење, Џакузи, салон за убавина, доктор.

 

 

 

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.