Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот е сместен во срцето на природата на Кемер, во близина на заливот Фазелис и Олимпос, опкружен со национални паркови и можности за забава. Од аеродромот на Анталија е оддалечен 56 км, а од градскиот центар 40 км.

УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE   :  
Сите гости на Кристал Делукс се пречекуваат со традиционални колачи и овошен шербет. Може да се консумира Мексиканска, Италијанска и Турска кујна. Постои голем избор на храна и пијалоци 24 часа. А ла карт рестораните се со претходна резервација и бесплатни само еднаш за време на престој. Собната услуга е достапна 24 часа (со доплата). Торти, колачи и чај се служат секој ден помеѓу 17:00 и 23:00 часот.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours .Сите соби имаат влез со електронска картичка, централно греење и ладење, сателитска ТВ, мини бар, сеф, телефон, фен електрична снабденост од 220 волти. Удобни, чисти и измислени за одмор и уживање.

ПЛАЖА И БАЗЕН   :
Сместена во внатрешноста на атрактивните градини од 8. 000 м2 е приватната плажа и аквапарк. Плажата поседува Сино Знаме и е оддалечена 75 м, а се протега крај кристално чиста вода и сопствено пристаниште.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Бесплатни активности: Тениско игралиште, фитнес центар, стрелаштво, аеробик, воден аеробик, кошарка, пинг понг и кино. Активности со доплата: Соба за игри, видео игри, куглање, билијард, осветлување на тениското игралиште ноќе, тениски топчиња и рекети. Вклучена е и вечерна забава.

СПА ЦЕНТАР  : 
Спа центарот изобилува со пријатна, топла и ултра луксузна атмосфера и професионален тим. Дел од понудата се млечната бања на Клеопатра, џакузи, хамам, сауна, парна бања, турска бања, специјални масажи, апликации, третмани и козметика .
 
www.crystalhotels.com.tr/en/hotel/crystal-de-luxe-resort---spa/13

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Појадок
10:00 - 11:00 Доцен појадок
11:30 - 16:30 Палачинки
12:00 - 16:30 Мали оброци
12:30 - 14:30 Ручек
13:00 - 17:00 Сладоледи
17:00 - 23:00 Чај и кафе
18:30 - 21:00 Вечера
23:30 - 00:30 Ноќна закуска
01:00 - 07:00 Сендвичи
Некои локални алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни 24/7. Некои увозни пијалоци се бесплатни од 10 наутро до 01 по полноќ. Мини барот во соба се надополнува со сокови секој ден.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Услугата се наплаќа. Достапни се мексикански и италијански ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Турска бања, сауна, шок тушеви, парна бања, Џакузи, базени, сеф, паркинг, интернет секаде, мини бар, тениско игралиште, фитнес центар, пикадо, аеробик, пинг понг, кино.
Со доплата: Фризер, масажи, салон за убавина, третмани, хемиско чистење, доктор, интернет кафе, перална, соба за игри, видео игри, билијард, куглање, осветлување на тениско игралиште, сурфање, џет ски, параглајдерство.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.