Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот е лоциран во областа Белек  35 км. од аеродромот и 40 км. од центарот на Анталија.

УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE   :  
Ултра се вклучено шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладневна ужина, колачи, кафе, чај, вечера, полноќен оброк, сите локални и увозни стандардни алкохолни и безалкохолни пијалоци. А ла карт  ресторани, Сушида и Мангал со можност на  услуга во соба од  02:00 - 04:30 часот, сладолед  во Пинеа  ресторанот  не  се наплатуваат.  Сите  флаширани пијалоци и пијалоци во лименки, специјални увозни пијалоци, свежо цеден сок, услуга во соба од  04:30 - 02:00 ч. дополнително  се  наплатуваат. А- ла карт рестораните  - Ла Какуна, Ред Вок, Паша се наплатуваат.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours .
Вкупен број на соби 465. Стандардни соби 198 (макс 2+1 лица) во главната зграда, 173 стандардни соби во бунгалови (макс.2+1 лица), 12 фамилијарни соби во главната зграда и 79 фамилијарни соби во бунгаловите (макс.2+2 лица), 3 гранд суит соби со џакузи во главната зграда. Сите соби се со балкон или тераса, поглед на море или градина, купатило со туш, када и фен, централна клима, телефон, под  со тепих, сеф, мини бар, (се дополнува  секој ден со вода, безалхохолни пијалоци и пиво), сателитска ТВ и музички канали.

ПЛАЖА И БАЗЕН   :
Песочна  хотелска  плажа  со крпи , лежалки  и  чадори  за сонце кои не се наплаќаат.  Приватните павилјони на плажа се со претходна резервација и дополнително  се  наплаќаат.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Отворен и затворен базен, базен за деца, лизгалици на вода,фитнес центри, турска бања, сауна, тениски игралишта, пинг понг, стрелање, одбојка на плажа, кошарка, не моторни водени спортови, не се наплатуваат. Забавна  програма  со  професионален  тим  во текот на денот  и вечерни  шоу  програми.  Мини клуб за деца.

СПА ЦЕНТАР  : 
Спа центарот изобилува  со  пријатна, топла и ултра луксузна атмосфера и професионален тим. Дел од понудата  се млечната бања на Клеопатра, џакузи, хамам, сауна, парна бања, турска бања, специјални масажи, апликации, третмани и козметика.
 
www.limakhotels.com/

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Доручек
10:00 - 11:00 Доцен доручек
11:00 - 16:00 Палачинки
12:00 - 17:00 Мини закуски
12:30 - 14:30 Ручек
14:00 - 17:00 Сладолед
14:00 - 17:00 Тестенини
18:45 - 21:15 Вечера
Брендовите определени од страна на хотелот (локални и увозни пијалоци) се бесплатни 24/7 и се служат во лоби барот. Собната услуга се наплаќа.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Турскиот ресторан и скара ресторанот се бесплатни. Кинеска кујна (со доплата), Италијански ресторан (со доплата).

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Сеф, главен ресторан, лоби, менувачница, воден парк, бежичен интернет, диско бар, сауна, пинг понг, фитнес, одбојка на плажа, базени, пикадо, тобогани, кошарка, тениско игралиште, амфитеатар, вечерна анимација, кану (со резервација).
Со доплата: Тениско осветлување, масажи, свежо цедени сокови, перална, доктор, телефон, факс, соба за игри, интернет кафе, фризер, моторни спортови на вода, ринго, банана, третмани за убавина, пилинзи, џет ски, билијард.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.