Ново пребарување

Локација:

Држава

Tурција

Регион:

Белек

Ресорт:

Белек

Aеродром:

33км од аеродром на Анталија.

Растојаније од најблискиот ресорт  3км / до Белек

 

Сместувачки услови:

Сместување со животни:

Не

Check-in/ Check-out : 

Стандардно пријавување на од 14:00 ч.на денот на пристигнување. Одјавување на денот на заминување во 12:00 ч.

Соби за непушачи:

Забрана за пушење во собите.

Плажа:

Крпи:

бесплатно

Лежалки за сонце 

бесплатно

Душеци:

бесплатно

Чадори:

бесплатно

Плажа:

Плажа сопствена со песок.

Одалеченост:

20м

Влез во море

песок

Детали:

Павилионите на плажа се наплатуваат: за поовина од денот - $ 65 за 100 усд за цел ден од 10: 00-18: 00), максимум 4 особи.
Во зима плажата не е опремена.

Ресторант и Бар:

A la carte ресторанти / бифе

Турски, Медитерански и ресторант со морска храна.
Работно време од 19: 00-22: 00.
Посета во еден од нив  $ 6 од особа.
Резервација однапред, во зимска сезона не работат.

Бар:

Бар лоби бар,нон_стоп работи.
Базен бар10: 00-18: 00 (не работи во зимска сезона).
Плажа бар10: 00-22: 00 (не работи во зимска сезона).
Бар на Аква парк 10: 00-18: 00 ((не работи во зимска сезона).
Антиква бар 10: 00-00: 00
Бар Наутилус10: 00-00: 00 ((не работи во зимска сезона).
Диско бар 22: 30-02: 00 (не работи во зимска сезона).

Диетно мени:

бесплатно

Распоред на оброци во главен ресторант :

Појадок 07: 00-10: 00,доцен појадок 10: 00-11: 00, ручек 12: 30-14: 30, вечера19: 00-21: 30,ноќни закускиnight snacks (во базен бар)a 21: 30-07: 00.

 Концепт:

Ultra All Inclusive

Детали:

Концептот  Ultra All Inclusive , достапенн нон-стопo, вклучува не алкохолни и алкохолни пијалоци,од локален карактер(водтка, џин, виски, рум, вино, пиво, како и некои увозни пијалоци, сладолед-се разбира во одредено време.
Со доплата: свежо,цедени сокови, вино, и флаширани пијалоци.

Услуги:

Детски кревет:

бесплатно

Детска столица во главен ресторант:

достапно

Aмфитеатар:

бесплатно

Паркинг:

достапно

Базен:

достапно

Бербер:

со наплата

Mини клуб:

достапна

Wi - Fi:

бесплатно

Детали:

Лекарски услуги на барање.Wi-Fi – во собите, бесплатно ( UAI).
Мини клуб за деца од 4 to 12 год., раб.време 10: 00-12: 00/14: 30-18: 00.
Мини доско 20:30. Јуниор клуб( во летна сезона)од 13-17 год.
3 отворени базени, беззатоплување, еден од нив со морска вода, со површина  1428 м2, 710м2, 570м2.
Базените се отворени 07: 00-19: 00.
Аква парк базенот од  258м2.(6 тобогани за возрасни и 2 тобогани за деца, раб.време: од 10: 00-12: 30 и од 14: 30-17: 00 .
3 внатрешни базени, (1 од нив затоплен, и со морска вода, задолжително се наплатуваво зимска сезона, со површина од 180м2,   150м2, 60 м2, раб.време 08: 00-20: 00.

Спа центар:

Хамам:

бесплатно

Сауна:

бесплатно

Maсажа:

со доплата

Спортови:

Кошарка

бесплатно

Билијард:

со доплата

Сурфање:

со доплата

Теретана:

бесплатно

Пинг понг:

бесплатно

Одбојка на плажа:

бесплатно

Одбојка:

бесплатно

Водени спортови:

со доплата

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.