Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА:
Хотелот е сместен на 120.000 м2 површина, меѓу бујна вегетација. Центарот на Белек е оддалечен само 3 км, Сиде 27 км, додека Аеродромот е на 33 км оддалеченост.

СЕРВИС – УЛТРА АЛЛ ИНКЛУЗИВ:
Услугата за оброци е достапна до 10:30 навечер, а за закуски и пијалоци до 02:00 часот по полноќ. Главниот ресторан располага со богата понуда на специјалитети и служи доручек, ручек и вечера по отворено мени. На располагање се и 3 а ла карт ресторани, кафетерија и 7 барови со различна тематика. Сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци до полноќ, како и вода и сокови во мини бар, се вклучени во услугата.

СМЕСТУВАЊЕ:
Пријавување: 14:00 ч – Одјавување: 12:00 ч.
Маритим Пајн располага со вкупно 731 соба, главна зграда и клуб објект, посебен озонски систем за прочистување на просторот и редовно чистење и дезинфекција на собите. Постои голем избор на типови соби, во 5 ѕвезди” стил

БАЗЕН И ПЛАЖА:
Хотелот е лоциран на сама плажа, песочна и опремена. 3 надворешни, 3 внатрешни, одвоени детски базени и Аквапарк со 8 тобогани стојат на располагање.

СПОРТ И РЕКРЕАЦИЈА:
За забава и игра се овозможени фитнес центар, соба за игри, стрелаштво, мал фудбал, одбојка на плажа, водни спортови, музика во живо и Ди-Џеј, шоуа, пријателски натпревари, вечерни ивенти и 2 тениски игралишта.

СПА ЦЕНТАР:
Одвоениот Спа центар е вклучен во цена и нуди сауна, турска бања и базен на затворено. Со доплата Ви е достапен и Спа центарот во главната зграда кој има широка понуда, која вклучува 2 базени на затворено, сауни, турски бањи, парна бања, 18 соби за масажа и 2 козметички салони.

 

https://www.maritim.com.tr

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.