Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот е лоциран во областа Лара Кунду, 15 км. од аеродромот во Анталија и 25 км. од центарот на градот..

УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE  :
Ултра  се вклучено- шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, ужина наутро и во попладневните часови, вечера, ужина  во доцните ноќни часови. Сите домашни и увозни стандардни алхохолни  и  безалхохолни пијалоци, мини бар во собите кој се дополнува секој ден, сервис  за пеглање (две парчиња облека по лице) од  09.00-16.00, услуга во соба од 02.00-04.30 ч. А ла карт  ресторани - Италијански, Турски и Индиски. Сите флаширани локални и увозни пијалоци, свежо цедениот сок, фабрички  пакуван  сладолед, луксузните увозни пијалоци се доплаќаат. Во  Мексиканскиот, Рибниот и Таи&Суши  рестораните  услугата  се  плаќа.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Вкупен  број  на соби  445. Стандардни  соби  323 (32 м2, макс:  2+1 лица),  92 фамилијарни соби (65 м2, макс.2+2 лица, две соби одвоени со лизгачка врата), 11 јуниор суит соби со џакузи(45 м2), 15 суит соби со џакузи(70 м2), 4 соби за хендикепирани лица. Сите соби се со купатило со  туш, када,  фен,  клима која работи според  временските услови, телефон, сеф,  мини бар  и балкон. (безалкохолни пијалоци, вода и пиво се дополнуваат секој ден), сателитска ТВ и музички канали.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Песочна хотелска  плажа  со лежалки, чадори за сонце и крпи кои не се наплатуваат.  Павиљони на плажа со резервација и со доплата.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Отворен и затворен  базен за возрасни и деца, аква парк со 9 лизгалици, Турска бања, сауна , фитнес, центар, тениски игралишта, сквош, пинг понг, немоторни водени спортови. Масажа и СПА центар, часови  за тенис и опрема, осветлување  за  тениските терени, моторни водени спортови, билијард, куглање, опрема за сквош, дополнително се наплатуваат. Забавни програми во текот на денот и навечер, мини и јуниор клуб со специјална програма и професионална екипа.

СПА ЦЕНТАР : 
Локацијата  покрај вода, надворешен, внатрешен базен, приватна плажа, Турска бања, сауна, парна бања, релакс соби, соби за масажа и разни други третмани, Ви нудат  разновидни услуги.

 

www.miracleotel.com

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ
07:00 - 10:00 Појадок
10:00 - 11:00 Доцен појадок
12:30 - 14:30 Ручек
19:00 - 21:30 Вечера
00:00 - 06:00 Доцна закуска
12:00 - 16:00 Брза храна
14:00 - 18:00 Сладоледи
24/7 собна услуга
Мини бар во соба се дополнува секој ден со пиво и сокови.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Услугата се наплаќа. Достапни се мексикански, италијански, турски и рибен ресторан.

УСЛУГА И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Турска бања, сауна, парна бања, 4 тениски игралишта, кинотека, кошарка, пикадо, пинг понг, фитнес центар, базени, анимации, диско, мини голф, мини фудбал, стрелаштво, шах.
Со доплата: Масажи, арома терапија, фризер, рента на автомобили, фотограф, маркет.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.