Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот е на  на 20 километри од градот Алања,а од Анталија  аеродромoт е  на 105км.Хотелот е  миленик  на регионот, нуди "среќа на прв поглед,"се разбира  со својата архитектура, на своите гости.  

УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE   :  

Главниот  ресторанот нуди доручек, ручек и вечера со шведска маса.Постојат 3 алакарт ресторани, кои служат отоманската, италијански и кујна на далечниот исток. Баровите нудат различни алкохолни и безалкохолни пијалоци, а нуди  и сопствена винотека.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Хотелот има  668 стандардни соби, 130 фамилијарни соби врска, 12 соби за хендикепирани лица и 20 апартмани.Вкупно 830 со

ПЛАЖА И БАЗЕН   :
Хотелот  има 650-метри долга приватна плажа како и бесплатни  лежалки и чадори. Хотелот  има сопствено крајбрежје  на 650 метри.  Отворен базен– 2500м², џакузи и надворешен  базен – 150м² (кој се загрева) .Воден парк со  8 тобогани  400м².Детски  базен 2 – 60м² .   

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Анимациите  започнуваат   со активности во базен  до крајот на денот.Секоја вечер има  различна програма во амфитеатарот како и џез во ноќните часови. Забава: билијард, фудбал- игрица на маса, игри за деца. Спорт: Фитнес центар, гимнастичка сала, пилатес, одбојка, тенис, пинг-понг, пикадо, како  и спортови на вода.

СПА ЦЕНТАР  :

Нашиот  спа центар  е  на површина од 2000 м2 нуди атмосфера каде што можете да се опуштите и рекреирате. Во спа центар  има опремени соби за масажа, кои нудат различни алтернативи и  турска бања.

 
www.vikingenhotels.com/

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
08:00 - 10:00 Појадок
10:00 - 11:00 Доцен појадок
11:00 - 16:00 Чај и колачи
12:00 - 16:00 Мали оброци
12:30 - 14:00 Ручек
14:00 - 16:00 Сладоледи
19:00 - 21:00 А ла карт ресторани
19:00 - 21:00 Вечера
23:00 - 00:00 Супи

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Бесплатна услуга еднаш во 7 дена. Достапни се отомански, азиски и италијански ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Интернет секаде, амам, сауна, парна бања, Аквапарк, лежалки, чадори, крпи за на плажа, одбојка на плажа, тенис, сладоледи, диско, мини кино, амфитеатар.
Со доплата: Свежо цедени сокови, масажи, Џакузи, спортови на вода, доктор, телефон, перална, сеф во соба, билијард.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.