Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА:
Идеално сместен помеѓу Анталија и Кемер, хотелот е оддалечен 150 метри од приватната плажа, 8 км од центарот на Кемер и 64 км од Аеродром.

СМЕСТУВАЊЕ:
Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
Достапни се стандардни и фамилијарни соби. Модерни, опремени и удобни, одлични за пријатен престој и добар одмор.

УСЛУГА- ALL INCLUSIVE:
Главниот ресторан има одлична атмосфера и голема тераса. Доручек, ручек и вечера се служи врз база на шведска маса, а во услугата се вклучени и локалните алкохолни и безалкохолни пијалоци.

ПЛАЖА И БАЗЕН:
Приватната плажа е со камчиња и опремена со бесплатни чадори и лежалки. На располагање се голем главен базен, Спа базен и 2 тобогани.

ЗАБАВА:
Спортски и забавни активности, утринска гимнастика, турски ноќи, одбојка на плажа, музика во живо, пикадо, друштвени натпревари, диско на отворено, ватер поло, танцувачки претстави.

СПА ЦЕНТАР:
Можете да вежбате во фитнес центарот, да се опуштите во турската бања или големата сауна, па да се почестите масажа од професионалци.

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.