Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот е на  само 2км од центарот на Авсалари на 27км од центарот на Аланиа. Од аеродромот Анталиа е оддалечен 100км.

УСЛУГА - ALL INCLUSIVE  :
Ресторанот на хотелот служи оброци на  шведска маса. Баровите  служат  разновидни алкохолни и безалкохолни пијалоци во текот на целиот ден.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Главен хотел:има  економски соби, стандард соби и фамилијарни соби.Анекс хотел: економски соби и стандард соби.

ПЛАЖА И БАЗЕН   :
Хотелот има приватна, песочна плажа со бесплатни лежалки и чадори. Хотелот нуди и надворешен базен со 3 лизгалки.

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Во хотелот има прекрасно опремен фитнес центар. Можете да се релаксирате во Турска бања или да уживате во сауна. Хотелот нуди надворешен базен ,изобилие од  водени спортови, пикадо, пинг-понг, масажа, хамам, мини голф, тениско игралиште...

СПА ЦЕНТАР  : 
Подмладете го телото и духот со некој од типовите на масажа, третмани за убавина, сауна, простории за релаксација и традиционални Турски бањи каде можете комплетно да се опуштите. Програмите се подготвуваат од страна на компетентен и професионален тим.

 

 
www.annabellahotels.com/

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Доручек
10:00 - 10:30 Доцен доручек
12:00 - 17:00 Слаткарница
12:30 - 14:00 Ручек
12:00 - 16:00 Мали оброци
19:00 - 21:30 Вечера
Некои локални алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни во лоби барот 24/7.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАН:
Бесплатно еднаш во 7 дена. На располагање е 1 а ла карт ресторан со интернационална кујна.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Лоби бар, главен ресторан, паркинг, ТВ соба, аеробик, одбојка на плажа, анимација, базени, игри во вода, фитнес центар, сауна, тениско игралиште, пикадо, мини клуб.
Со доплата: Масажи, перална, мини маркет, доктор, интернет, фризер, свежо цедени сокови, гифт шоп, телефон, факс, изнајмување на автомобили, пилинг, третмани за убавина, бебиситер

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.