Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Прекрасен хотел лоциран на 12 км од Аеродромот и 6 км од центарот на Лара. Од неговата лева страна имате чист поглед кон море, од десната се наоѓа Мелас Лара, а пред него Сатурн Палас..

УСЛУГА - ALL INCLUSIVE :
Концептот ги вклучува сите локални и некои увозни безалкохолни и алкохолни пијалоци (Бејлис, Џони Вокер, Абсолут и Смирноф водка...), како и доручек, ручек, вечера и ноќни закуски и мали оброци во текот на целиот ден. Достапни се и диетално, вегетаријанско и безглутенско мени. 4 а ла карт ресторани се отворени за услуга по посебно мени со доплата. Мини барот во собите се надополнува секој ден, бесплатно

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Хотелот располага со 1 главна зграда и 7 ката, со вкупно 6 лифтови. Има 545 соби, комплетно опремени и многу добро опремени. Достапни се стандардни, фамилијарни и конектирани фамилијарни соби.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Приватната песочно-камчеста и опремена плажа се наоѓа на 500 метри оддалеченост и достапен е и бесплатен превоз. Во услугата се вклучени и чадори, лежалки, душеци и крпи за на плажа. Самиот хотел нуди внатрешен и надворешен базен со посебен простор за деца.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Бесплатни активности: Аквапарк, забавен парк, свеж парк, дневна и вечерна анимација, мини фудбал, кошарка, стрелаштво, простор за забави, фитнес, Тексас каубојско градче и детски клуб  (4-12  години). Со доплата, достапен е и Авантуристички Парк.

СПА ЦЕНТАР : 
Спа центарот вклучува сауна, Турска бања и внатрешен базен бесплатно и масажи со доплата. Центарот е модерно декориран и со професионален тим кој ќе се грижи за Вас.

 

askalararesortspa.com/tr

 

 

РАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:30 Појадок 
12:30 - 14:30 Ручек
14:30 - 18:00 Слаткарница/Бар 
19:00 - 21:30 Вечера
Локалните и увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни, вклучувајќи и Baileys, White Horse, Johnny Walker, Red Label, Absolut и Smirnoff водка. Мини барот во соба се дополнува секој ден.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Услугата се наплаќа. Достапни се италијански, рибен, азиски и турски ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Сауна, турска бања, 9 барови, Аквапарк, забавен парк, мини фудбал, забави, кошарка, Тексас каубој таун, детски клуб, фитнес центар, бебешка нега и реквизити, чадори, лежалки, крпи за на плажа, влез и пијалоци во дискотека, родеднденска забава, тениско игралиште и советлување.
Со доплата: Авантуристички парк, павилјони, куглање, масажи, спа третмани за убавина, билијард, електричен скутер, тениска опрема, собна услуга.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.