Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Барут Арум е фамилијарен хотел, лоциран веднаш покрај плажа на 3 км оддалеченост од Сиде-Анталија. Најблизок градски центар е Манавгат (8 км). Анталија се наоѓа на 70 км. 

УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE  :
Главниот ресторан служи доручек, доцен доручек, ручек, вечера и ноќна ужина. Мини барот е полн со вода, овошни сокови, кока-кола, кола лајт и пиво. Слаткарница, ноќен клуб, пицерија, лоби бар и бар покрај базен се достапни. Витамин барот служи цедени сокови од портокал бесплатно. Сите пијалоци за време на оброк се вклучени. 4 а ла карт ресторани се отворени за морска храна, Италијанска, Турска и Азиска кујна.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Хотелот располага со 328 соби распоредени на 6 ката и е реновиран во 2009. Големината на собите започнува од 33 м2 па нагоре. Достапни се Стандардни соби, Џуниор свити, Фамилијарни соби и Резиденции.

ПЛАЖА И БАЗЕН   :
Песочната плажа е оддалечена 50 метри и е опремена со чадори и лежалки. 3 базени со свежа вода се отвораат сезонски со посебен дел за деца. Барот покрај базен постои за да Ви ги подготви популарните коктели додека уживате.

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Аниматорни програми, пикадо, Аквапарк, мини голф, соба за игри, диско, пинг понг и билијард се достапни. За гостите кои сакаат да се поактивни за време на одморот се нуди тенис, фитнес центар, водни спортови, аеробик и одбојка на плажа.

СПА ЦЕНТАР  :

Спа центарот нуди Таласо терапии, масажи, нега на лице и тело, пакети и програми, хамам, сауна и внатрешен базен. Има пријатна, топла атмосфера и професионален тим кој ќе се грижи за Вас.

 

www.baruthotels.com/en/arum

 

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Појадок
10:00 - 10:30 Доцен појадок
10:00 - 18:00 Пекара (кафе, сладолед и колачи)
12:00 - 16:00 Мали оброци
12:30 - 14:30 Ручек
19:00 - 21:30 Вечера
24:00 - 02:00 Ноќно бифе


А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
На располагање се Интернационален ресторан, Италијански ресторан и ресторан за морска храна.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Лоби бар, менувачница, главен ресторан, паркинг, интернет, фитнес центар, пикадо, пинг понг, сауна, аеробик, гимнастика, анимација, тениско игралиште, одбојка на плажа, базени за деца и возрасни, детски клуб (4-12 години).
Со доплата: Фризер, доктор, соба за состаноци, свежо цедени сокови, изнајмување автомобили, хемиско чистење, осветлување на тениски терени, мини маркет, златарница, гифт шоп, телефон, факс, перална, масажи, пилинзи, третмани за убавина, моторни спортови на вода, фото сервис, тениски реквизити.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.