Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот е лоциран во регионот Okurcalar , на 33км од Аланија и на 90 км од аеродромот во Анталија. 

УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE:
Ултра сѐ вклучено – сервис за шведска маса за појадок, доцен појадок, утринска ужина, ручек, пладневно кафе, чај и торта, вечера, полноќна закуска. Сите домашни и стандардни увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци, безалкохолни пијалоци и пиво покрај Аква паркот, A’la Carte ресторани со предходна резервација и еднаш за време на престојот. Не се вклучени: премиум увозни пијалоци, свежо цедени овошни сокови, сладолед, пијалоци во Диско клубот, храна покрај Аква паркот, собна услуга, пијалоци во Диско клубот. 

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Сите соби се со купатило со када, туш, фен, клима систем (работи според временските прилики), телефон, мини бар (вода и безалкохолни пијалоци при доаѓање, потоа вода се надополнува секојдневно), сеф, ламинат на подот, сателитска телевизија и музички канали, WI – FI интернет конекција, балкон. 

ПЛАЖА И БАЗЕН  :
Хотелска приватна плажа со ситни камчиња, чадори за сонце, и лежалки не се наплаќаат. Пешкирите на плажа се со депозит. Има лифт- премин до плажата. 

СПОРТ И ЗАБАВА :
Отворени и затворени базени за возрасни и деца, Аква парк, тениско игралиште, мини фудбал, одбојка на плажа, кошарка, пинг понг, фитнес центар, Турска бања, сауна. Дополнително се наплаќа за масажа, Спа и Велнес центар, осветлување на тениско игралиште, билјард, банџи скокови, ограден простор за курс за веслање, спортови на вода. Забавни програми во текот на денот, натпревари покрај базен и на плажа, вечерни шоу програми, мини клуб за деца од 4 до 12 години. 

СПА ЦЕНТАР : 
Се доплаќа: спа центар, фризер, шопинг центар, масажи, доктор, перална, интерент, игротека. Бесплатно: турска бања, сауна, парна бања, руска бања, внатрешен базен, џакузи, паркинг за автомобили, сеф, лежалки, чадори на плажа и покрај базен  со крпи со картичка и претходен депозит, безжичен интрнет, во собите и внатрешноста е бесплатен.

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.