Ново пребарување

Држава:

Tурција

Регион:

Сиде

Ресорт:

Kумкои

Aеродром:

65км

   

Сместувачки услови

Сместување со животни:

Не

Соби за лица со посебни потреби:

4 стандардни соби

Соседни соби:

Не

Соби за непушачи:

Забрането пушење во собите.

Плажа

Трансфер до плажа:

Бесплатен

Крпи:

Бесплатен

Лежалки за сонце:

Беплатно

Душеци:

Со наплата

Чадори:

Бесплатно

Плажа:

Сопствена плажа (300 м од хотелот).

Влез во море:

Песок (и камчиња ситни).

Детали:

Трансфер до плажа 5 пати на ден. 
Душеци  1 еур на ден.

Забава

Диско:

Бесплатен

Вечерни програми:

Достапни

Дневни програми:

Достапни

Детали:

6 особи во аниматорскиот тим, анимација на руски јазик.

Инфраструктура

Aмфитеатар:

Достапни

Лекар:

Со наплата

Менувачница:

Достапни

Берберница:

Со наплата

Перална:

Со наплата

Салон за убавина:

Со наплата

Продавница:

Достапни

Хотелот прифаќа кредитни картици:

Master Card, Visa

Паркинг:

Бесплатен

Рента кар:

Со наплата

Wi-Fi:

Бесплатен

Детали:

Wi-Fi – во лоби и на базен.

Услуги за деца

Детско креветче:

Бесплатен

Детски стол во главен ресторант:

Достапен

Игротека:

Достапни

Mини клуб:

Достапни

Базен:

Достапни

Изнајмување на детска колица:

Со наплата

Гувернанта:

Со наплата

Детали:

2 надворешни базени и еден внатрешен. 
Мини клуб за деца од 4 to 12год., раб.време 10: 00-12: 00 и од  15: 00-17: 00. 
Гуверната на баење, од 10 еур на час. 
Mини диско. 
Изнајмување на детска количка на барање, на рецепција.

Базен

Внатрешен базен:

Достапни

Надворешен базен:

Достапни

Тобогани:

Достапни

Сетали за базен и тобогани:

2 надворешни базени со свежа вода, незатоплен, 816 м2 и 350 м2. 
1 внтрешан базен со површина од 100м2(отворен во зимска сезона).
2 тобогани, раб.време10: 00-12: 00 и 15: 00-17: 00.

СПА

Хамам:

Бесплатен

Џакузи:

Со наплата

Сауна:

Со наплата

Maсажа:

Со наплата

Спорт

Теретана:

Бесплатен

Пинг понг:

Бесплатен

Одбојка на плажа:

Бесплатен

Водени спортови:

Со наплата

A la carte ресторани / бифе:

Турски и Италијански ресторант: раб.време 19: 00-21: 00. 
Можност за една посета во еден од рсеторантита. 
Резервација на барање.

Бар:

Базен бар 10:00 - 24:00. 
Бар на плажа 10:00 - 17:30. 
Лоби бар10:00 - 24:00. 
Снек бар10:00 - 17:00. 
Диско бар 23:00 - 02:00.

Диетно мени:

Бесплатен

Распоред на оброци во главниот ресторант:

Појадок 07: 00-10: 00, ручек 12: 30-14: 00, ужини (Во Снек бар) 15: 30-16: 30, вечера од 19: 00-21: 00, ужина23: 00-23: 30 . Бифе.

Концепт:

All Inclusive

Детали:

Концептот "All Inclusive" од 10:00 to 00:00, вклучува локални пијалоци и алкохолни пијалоци, сладолед.. Со доплата: свежи сокови и странски пијалоци.

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.