Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Кристал Адмирал е лоциран во Сиде Кизилот, Анталија и е препознатлив по неговата сјајна местоположба. Оддалечен е 80 км од аеродромот во Анталија и 85 км од нејзиниот центар. Центарот на Сиде е на само 20 минути.

УСЛУГА  ALL INCLUSIVE  :
Главниот ресторан служи доручек, доцен доручек, ручек со одделен детски простор, вечера и полноќна ужина. Закуски, торти, колачи, сладолед, мексиканска кујна, коктели, кафе, чај, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци и некои сокови се исто така вклучени. Увезните пијалоци се наплаќаат од 23:00 до 10:00 часот. Хотелот нуди 5 ресторани од кои еден е детски, 5 а ла карт ресторани и 10 барови со различна тематика.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Располага со 834 соби вкупно, од кои 257 се со поглед кон градини. Можете да бирате помеѓу Стандардни, Фамилијарни соби или Свити, зависно од Вашите потреби.

ПЛАЖА И БАЗЕН   :
Кристал Адмирал располага со своја приватна плажа долга 250 метри и широка 100 метри, како и повеќе видови на базени и Аквапарк со површина од 3450 м2. Вклучува внатрешен базен, поделен надворешен базен, детски базен и тобогани. Посебен базен за деца со аквапарк и прекриен мини клуб со игралиште е отворен за деца меѓу 4 и 12 години. 

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Фитнес центар, опрема за тренинг, пикадо, мини голф, тениски терен (мултифункционален), игри во вода, акваробик, аеробик, терен за кошарка, одбојка на плажа, пинг понг, воздушно пукање, бочиа, вечерна забава, шоуа и анимации, сето ова е вклучено во цената. Со доплата може да се играат видео игри, билијард, куглање и моторни и немоторни водни спортови.

СПА ЦЕНТАР  : 
Луксузниот, модерно декориран Спа центар нуди повеќе типови на програми и вклучува парна бања, сауна, џакузи, внатрешен базен, турска бања и фитнес центар. Третманите со масажи и терапиите за убавина се достапни со доплата.
 
www.crystalhotels.com.tr/en/hotel/crystal-admiral-resort-suites---spa/24

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ
07:00 - 10:00 Доручек
10:00 - 11:00 Доцен доручек
12:00 - 18:00 Мали оброци
12:30 - 14:30 Ручек
17:00 - 18:00 Чај и колачи
19:00 - 21:30 Вечера
23:30 - 01:00 Доцна ужина
01:00 - 07:00 Ноќен оброк
Мини барот во соба секој ден се надополнува со сокови.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Сите ресторани, освен рибниот се бесплатни еднаш за време на престој од 7 дена.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно
: Интернет, паркинг, базени, главен ресторан, пикадо, фитнес центар, сауна, парна бања, Џакузи, шок тушеви, тениско игралиште, одбојка на плажа, пинг понг, целодневна анимација, амфитеатар, кошарка, игралиште, мини клуб, детско бифе.
Со доплата: Масажи, интернет кафе, телефон, факс, хемиско чистење, рента на автомобили, свежо цедени сокови, перална, фризер, осветлување на тениско игралиште, опрема за тенис, билијард, моторни водни спортови, бебиситер.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.