Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Анталија Интернационалниот аеродром се наоѓа на 40 км. од Кристал Фемили Ресорт, а Анталија градот е на 50 км. одалеченост. Градот Белек е на 10 км. одалеченост односно 15 мин. со автомобил.

УСЛУГА ULTRA  ALL INCLUSIVE  :
Дополнително се наплаќаат: собна послуга, ВЕНЕЦИА а-ла карте ресторан. Бесплатно: Мексикански, Истанбул, Халикарнасус а-ла карте ресторан (1 лице по соба), Витал Бар, Слаткарница, Лоби бар, Карета бар, Лагуна бар, САфир диско бар, Турка кафе, Мини бар( безалхохолни пијалоци, се полни секој ден)

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Климатизираните соби во хотелот се опремени со модерен дрвен мебел. Сите соби имаат мини бар, работна маса, некои имаат и поглед на море. Централно греење, затоплување, сателитска ТВ, и музички канали,интернет конекција, сеф, директна линија на телефон, детектор за пожар. Купатилата се опремени со телефон, фен и туш.

ПЛАЖА И БАЗЕН   :
Плажата е на само 4 минути пешачење од хотелот. Значи хотелот е сместен директно на плажа. Хотелот вклучува и надворешен и внатрешен базен, спа центар, аква парк со многу тобогани.

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Дополнително се доплаќа: играчница, видео игри, фудбалче, билијард, тенис, џетски, банана, кану, сурфање, голф за професионален фудбал. Бесплатно: тениско игралиште, кошарка, одбојка на плажа, пинг понг, фитнес, ватерполо, аеробик, пикадо, мини голф, кино.

СПА ЦЕНТАР  : 
Дополнително се доплаќаат: Фризерски услуги, шопинг центар, спа центар, спа базен, масажи, доктор, перална, интернет кафе (со резервации). Бесплатно е: турска бања, сауна, шок туш, парна бања, џакузи, внатрешен базен, паркинг, душеци на плажа, на базен, крпи за плажа без депозит со картичка, интернет конекција во собите, лоби и јавните места.
 
 
www.crystalhotels.com.tr/en/hotel/crystal-family-resort---spa/18

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Доручек
10:00 - 11:00 Доцен доручек
12:30 - 14:00 Ручек
13:00 - 18:00 Сладоледи
16:00 - 17:00 Вечера
23:30 - 00:30 Вечерна закуска
00:30 - 07:00 Ноќна закуска
Локалните алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни 24/7. Некои од увозните пијалоци се бесплатни од 10:00-01:00, а потоа се наплаќаат.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Бесплатно еднаш неделно (освен Италијанскиот). Рибен ресторан (со доплата), Мексикански ресторан (бесплатно еднаш неделно), Турска кујна (бесплатно еднаш неделно).

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Воден парк, бежичен интернет, сефови, паркинг, тениско игралиште, одбојка на плажа, пинг понг, базени, мини голф, фитнес центар, кошарка, сауна, детско игралиште, анимација за деца, мини клуб.
Со доплата: Масажи, доктор, телефон, факс, свежо цедени сокови, трговски центар, хемиско чистење, перална, изнајмување автомобил, осветлување на тениското игралиште, билијард, куглање и моторни спортови на вода.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.