Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Лоциран во Белдиби, овој хотел со 5 ѕвезди е сместен помеѓу Средоземното море и планината Торос на многу голем простор и меѓу богато зеленило. Од центарот на Анталија е оддалечен 29 км, а од аеродромот 43 км.

УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE  :
Приватните ресторани и преку ден и навечер нудат секакви видови на кујни од светот. Концептот за храна и пијалоци вклучува доручек, доцен доручек, сладолед, торти и колачи, чај, време за ужина, ручек и вечера. Вип а ла карт рестораните готват тепанјаки, морска храна, медитеранска, отоманска, мексиканска и руска кујна. Достапни се 15 одделни барови, повеќето од нив отворени до полноќ, а некои и 24/7.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
5 видови на вили, 5 видови на свити и 3 типови на соби, сите се опремени со клима и мини бар. Бесплатен интернет ги покрива сите соби. Секоја располага со сеф, телевизор со рамен екран со сателитски канали и простор за дневен престој.

ПЛАЖА И БАЗЕН   :
Нирвана Лагун поседува 900 м долга, приватна, песочна плажа со кршени камчиња која вклучува и приватно пристаниште, 3 брани, главен базен од 2700 м2 со морска вода и Наја Наја Аквапаркот кој располага со 11 водни лизгалки. Додека уживате во коктелите, бирајте помеѓу 12-те базени.

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Забавата е инспирирана од шоуата во Лас Вегас, секој ден се одржуваат со различен концепт, концерти и диско на отворено. Аквапаркот располага со 11 типови на лизгалки. Детскиот клуб од 4500 м2 е богат со детски активности и анимации, базени со лизгалки и игралишта со песок или трева. Истражување на морското дно, нуркање, сурфање, тениско игралиште, фитнес центар и соба за игри се меѓу преостанатите овозможени активности.

СПА ЦЕНТАР  :
Со свој уникатен концепт создаден од професионалците на Нирвана Спа, придружен со терапевти, релаксирачки терапии и масажи, турска бања и терапии под водопади, сауна, соби за масажи, хамам и освежувачки спортски програми, ќе доживеете луксузно опуштање во брилијантна атмосфера.
 
 
www.nirvanahotel.com/en/index.php

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10.00 Појадок                                       
10:00 - 11.00 Доцен појадок             
10:00 - 18.00 Пакуван сладолед                               
10:00 - 22.00 Торти и колачи
12:00 - 14.30 Ручек                                             
12:00 - 17:00 Ѓозлеме                                                                         
12:30 - 17:00 Мали закуски                                                                                      
19:00 - 21.00 Вечера                          
19:00 - 22.00 А ла карт ресторани                             

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ :
Услугата се наплаќа. На располагање се азиски, јапонски, руски, мексикански, старотурски, скара ресторан и морска храна.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Тениско игралиште и опрема, фитнес центар, пикадо, аеробик, одбојка на плажа, кошарка, пинг понг, парна бања, сауна, џет тушеви, паркинг, сеф, лежалки, крпи за на плажа, бежичен интернет.
Со доплата: Куглање, билијард, машини за игра, џет ски, кану, сурфање, масажи, пилинзи, доктор, перална, хемиско чистење, бебиситер, павилјони за на плажа.

 

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.