Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот се наоќа во областа Лара, 14 км. од аеродромот во Анталија би 16км. од центарот.

УСЛУГА - ALL INCLUSIVE  :
Се вклучено - шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, вечера, ужина во текот на денот и доцна навечер, сите локални алхохолни и безалхохолни пијалоци, попладне сладолед. Увозни пијалоци, флаширани пијалоци, специјални увозни вина, свежо цедени сокови, а ла карте ресторани со претходна резервација, храна и пијалоци после 24:00 часот дополнително се наплатуваат.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Вкупен број на соби 472 во 5 згради. Стандардни соби (макс. 2+1 лица),  фамилијарни Делукс соби (две спални, едно купатило, макс. 3+1 лица), фамилијарни Елит соби (две спални, една дневна, едно купатило, макс. 5+1 лица). Сите соби се со купатило со туш, фен, клима сплит систем, телефон, мини бар ( се дополнува со вода), сеф (се доплаќа), сателитска ТВ и музички канали, балкон.

ПЛАЖА И БАЗЕН   :
Хотелска песочна приватна плажа , на 1 км. од хотелот. Лежалки, чадори за сонце и пешкири за на плажа се бесплатни.

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Отворен базен за возрасни и деца, лизгалици на вода, гимнастика, пикадо, фитнес центар. Спортови на вода, билијард, масажи и спа третмани се наплатуваат. Забавна програма преку целиот ден и шоу програма навечер. Мини клуб за деца од 04-12 год.

СПА ЦЕНТАР  : 
Егзотични третмани од секаде во светот како Кинески, Европски, Источни и Турски курсеви и ритуали, како и специјални третмани модерирани на вашите барања во нашиот спа и велнес центар. Може да профитирате и од азурните води на Медитеранското море, кое содржи интензивна соленост.
 
 
grandparklara.com/en/homepage-en/

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Појадок 
10:00 - 11:00 Доцен појадок
12:00 - 16:30 Палачинки и пита 
13:00 - 14:30 Ручек
16:00 - 23:30 Палас бистро
18:30 - 21:00 Вечера
24:00 - 07:00 Ноќно бифе
Локалните и некои увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни 24/7. Мини барот во соба е полн со сокови, пиво и вода.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Италијански ресторан (со доплата), скара ресторан (со доплата) и морска храна/рибен ресторан (со доплата).

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Парна бања, главен ресторан, интернет (лоби), диско, фитнес центар, пинг понг, Џакузи, сауна, базени, детско бифе и мини клуб.
Со доплата: Бутици, перална, интернет кафе, телефон и факс, доктор, хемиско чистење, соба аа игри, бизнис центар, фото сервис, фризер, маркет, рента на автомобили, билијард, масажи, пилинзи, куглање, бебиситер.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.