Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА:
МС Мабери е лоциран во Аланија, на 10 км од центарот на Аланија, 500 метри од Конакли и 110 км од Аеродром.

СМЕСТУВАЊЕ:
Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
Главната зграда се состои од 6 ката на кои се распределени стандардните соби, фамилијарните соби, конектираните фамилијарни и оние приспособени за лица со инвалидитет. Сите се опремени у удобно уредени.

УСЛУГА-ULTRA ALL INCLUSIVE:
Главниот ресторан служи појадок, ручек, вечера и вечерни супи врз база на шведска маса со богата кујна. 4 барови ќе Ве служат бесплатно со сите алкохолни и безалкохолни пијалоци, а на располагање Ви се и слаткарница и снек ресторан за брза храна.

ПЛАЖА И БАЗЕНИ:
Приватната плажа долга 150 метри се наоѓа веднаш пред хотелот и е опремена со чадори и лежалки бесплатно. Достапни се 5 базени, вклучувајќи главен надворешен, внатрешен, Џакузи базен и детски базен.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Спа центар, фитнес центар, кошарка, фудбал, одбојка на плажа, спортови на вода, интернет кафе, кино, мини диско, караоке, мини клуб, целодневна анимација, билијард, пинг понг, тенис, амфитеатар шоу, турски ноќи.

СПА ЦЕНТАР:
Спа центарот Ви нуди парна бања, Џакузи, повеќе типови на масажи за релаксација, бања со лековита кал, турска бања, сауна, салон за убавина и фитнес центар.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
07.00 - 10.00 Појадок 
10.00 - 18.00 Лоби бар
12.00 - 16.00 Бар на плажа
16.30 - 17.30 Гарден бар 
12.30 - 14.00 Ручек
19:00 - 21:00 Вечера
23:00 - 23:30 Полноќна супа
23.00 - 02.00 Диско бар

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Интернет секаде, Аквапарк, тениско игралиште, турска бања, сауна, фитнес центар, анимациони шоуа, пинг понг, одбојка на плажа, кошарка, мини фудбал, аеробик, пикадо, крпи со депозит (депозитот се враќа кога ги враќате крпите).
Со доплата: Масажи, турско кафе, свежо цеден сок, фризер, спортови на вода, собна услуга, дел од увозните пијалоци.

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.