Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА:
Нашира ресорт е ексклузивен хотел со 5 ѕвезди, изграден на површина од 120,000 м2, лоциран на 75 км оддалеченост од Аеродром, 4 км од Манавгат и 65 км од Аланија.

СМЕСТУВАЊЕ:
Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
Располага со вкупно 493 соби или 1000 легла. Достапни се повеќе видови на соби и сите се ултра модерни, комплетно опремени и фино декорирани.

УСЛУГА-ULTRA ALL INCLUSIVE:
Главниот ресторан служи појадок, ручек и вечера по отворено мени со интернационална, свежа и традиционална кујна. Достапни се 4 а ла карт ресторани за вечера по мени. Сите локални и голем број увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни.

ПЛАЖА И БАЗЕНИ:
Приватната песочна плажа се наоѓа веднаш пред самиот хотел и е долга 600 метри. Опремена е со чадори, лежалки и крпи. Нашира располага со огромен Аквапарк со 27 тобогани, како и 10 базени за возрасни, 8 за деца.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Спа центар, фитнес центар, спортови на вода, целодневна анимација, професионални шоуа, музика во живо, диско, кино, мини диско, мини кино, забавни активности со аниматори, Аквапарк, игри во базен и на плажа, центар за електронски игри.

СПА ЦЕНТАР:
Спа центарот е одраз на луксузот и спремноста на овој хотел. Располага со сауна, парна бања, турска бања, соби за терапии и масажи, ароматерапии и третмани за нега и убавина на лице и тело. За Вас ќе се погрижи професионален тим во целост.

 

www.nashirahotels.com/tr

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.