Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА:
Серенис Хотел е сместен на простор од 29,000 м2 и е оддалечен 65 км од аеродромот, 3 км од Сиде и 7 км од Манавгат.

СМЕСТУВАЊЕ:
Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
Хотелот располага со вкупно 358 соби или 766 кревети. Се карактеризираат со модерен дизајн, педантност и удбност. Сите соби располагаат со сопствен балкон и се комплетно опремени за Ваш пријатен престој.

УСЛУГА-АЛЛ ИНКЛУСИВ:
Услугата е достапна од 07 часот наутро до полноќ. Главниот ресторан служи доручек, доцен доручек, ручек, вечера и ноќна закуска. Служи интернационална храна и Турски специјалитети врз база на шведска маса. Во услугата се вклучени сите локални и некои увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци. На располагање се и 2 а ла карт ресторани, 1 рибен, 1 отомански. Првиот оброк во нив (еден по избор) е бесплатен и е неопходна резервација.

ПЛАЖА И БАЗЕН:
Приватната плажа е оддалечена 500 метри и располага со снек бар за храна и пијалоци, чадори и лежалки. До плажата е овозможен превоз на секои 10 минути. Хотелот нуди и 3 базени за возрасни, 1 детски базен и Аквапарк.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Дневна и вечерна анимација, голем број на забавни водни активности, мини клуб и забавни шоуа се дел од програмата за релаксација. По вечерата, во амфитеатарот се приредуваат ексклузивни забави и претстави. Вклучени се и активности како одбојка, пинг понг, фитнес и јога.

СПА ЦЕНТАР:
Спа центарот е исполнет со програми кои служат за подобрување на Вашето здравје и убавина. Атмосферата е одлична, а тимот професионален. На располагање се Турска бања, хамам, сауна, ладен туш, внатрешен базен и мултифинкционален фитнес центар.

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.