Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Шервуд Гринвуд е лоциран во Кемер, Анталија. Отворен е во 1999 и последно реновиран во 2012 година. Од Аеродромот е оддалечен 55 км, од главниот град 45 км а од центарот на Кемер 8 км.

УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE  :
Услугата е достапна од 07 наутро до полноќ. Главниот ресторан служи доручек, доцен доручек, ручек, вечера и ноќни закуски во внатрешниот простор или на надворешната тераса. Во услугата се вклучени и кафе, чај, коктели и сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци. На располагање се и 4 барови, диско бар и а ла карт ресторани со посебно мени.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Хотелот се состои од 1 главна зграда, 1 анекс зграда и 9 бунгалови, а располага со вкупно 267 соби. Достапни се повеќе видови на соби. Во сите нив, за полнење на мини барот се наплаќа.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
На само неколку метри достапна е приватна песочна плажа со камчиња долга 75 метри и опремена со лежалки, чадори, тушеви и крпи (замената на крпа се доплаќа). Хотелот располага и со главен надворешен базен, детски базен, тобогани и базен на затворено.

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Активности вклучени во цената: Дневна и ноќна анимација, мини клуб за деца, тениско игралиште и опрема, мини фудбал, кошарка, игри во базен, аеробик, соба за игри со билијард, пинг понг и пикадо и бочиа. Со доплата можете да ги уживате сите моторни водни спортови достапни во непосредна близина.

СПА ЦЕНТАР  : 
Спа центарот Ви нуди сауна, Турска бања и фитнес простор бесплатно, а со доплата и повеќе видови на масажи, пилинзи и енергетски пијалоци.

 

www.greenwoodresort.com

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Појадок
10:00 - 11:00 Доцен појадок
12:30 - 14:00 Ручек
19:00 - 21:00 Вечера
23:00 - 24:00 Ноќен оброк
Пијалоците во диско се наплаќаат.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Достапен е италијански ресторан (со доплата).

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Гимнастика, аеробик, водна гимнастика, игри во базен, бочиа, пикадо, кошарка, мини фудбал, тениски терен и реквизити, пинг понг, тобогани, фитнес центар, турска бања, сауна, целодневна анимација, интернет во лоби.
Со доплата: Свежо цедени сокови, енергетски пијалоци, увозни пијалоци, осветлување на тениско игралиште, водни спортови, интернет кафе, компјутерски игри, билијард, масажи, пилинзи, доктор, хемиско чистење, перална, собна услуга 24/7, сеф, телефон, бебиситер, пакет за меден месец.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.