Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Овој хотел има најдобро рангирана локација во Белек. Гостите за тоа се посреќни споредувајќи се со другите. Анталија Аеродромот се наоѓа на 33 км. од хотелот а градот Белек е на само 3,3 км. одалеченост.

УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE  :
Главниот ресторан Тиркуисе ве услужува секој ден со различни вкусови за појадок, ручек и вечера во елегантна и освежувачка атмосфера. Гостите со посебни барања може да најдат диетално бифе, со богат избор, како и посебено бејби катче со бебешки избор на храна, специјално припремено за да ги задоволат посебните барања на фамилиите со деца. Секоја вечер Тиркуисе ресторанот ги задоволува гостите со храна од различни кујни од различни краеви во светот.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
554 луксузни, висок стандард соби на Сусеси Луксузниот Ресорт, ќе ви гарантираат незаборавен одмор, уживајќи во прекрасната глетка кон Медитеранот. Заедно со стандардните соби постојат и вили соприватни градини и базени, наградуваните Ројал суити со приватен базен на нивните тераси, како и куќичките на езеро опколени со сите нијанси на сино, комбинирани со елеганција и комфорт. Сите соби нудат бесплатно сетови за чај и кафе, бањарки, влечки, мини бар, безжичен интернет, дигитеален сеф. Собите имаат балкони или тераси, фен, када, директна телефонска линија, ЛЦД и централно греење.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Плажата е долга 400 метри, дополнета со прекрасна услуга на плажа со 2 докови, на кој на едниот може да резервирате спортови на вода. Соблекувални, дел за сончање, лежалки, чадори за сонце, перници, крпи и освежителни пијалоци кои се нудат на снек барот. За тие што бараат забава додека пливаат, има аква парк со 6 тобогани, широки лизгалици за деца и за возрасни. Внатрешните и надворешните базени зафаќаат површина од 7500 м2, и се нудат часови за спортовите што сакате да ги користите со помош на базените.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Ако сакате да бидете енергични и фит, може да се придружите не дневните активности кои ги организираат професионалните тимови било на плажата или на базените. Танцување, музички и други видови на шоуа се нудат претпладневните и попладневните часови. Прекрасни ноќни шоуа, забави со ди џеи, џез, поп живи перформанси, као и тенис, куглање, фитнес, танцување, пилатес, јога..

СПА ЦЕНТАР : 
4 дупли спа свити, 2 аурведа соби, 20 соби за масажа, 2 турски бањи - една од нив е вип- сауна, парна бања, хидро бања, ауфусион бања, област за одмор, витамински бар, 2 внатрешни базени и професионално опремен фитнес центар на површинаод 4500 м2.

 

susesihotel.com

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
09:00 - 11:00 Доручек
10:00 - 20:00 Свежо цедени сокови
10:00 - 17:00 Бар на пристаниште
11:30 - 13:00 Мини клуб ресторан
11:00 - 16:00 Палачинки
12:00 - 16:00 Закуски
12:30 - 14:30 Ручек
16:00 - 20:00 Тестенини и колачи
19:00 - 21:30 Вечера
Некои локални и увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни 24/7. Мини барот во соба се полни секој ден со сокови, пиво и грицки. Диско барот служи пијалоци во склоп со концептот (делукс пијалоците се наплаќаат).

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Стек хаус (бесплатно), Источна кујна (бесплатно), Турски ресторан (со доплата), Италијанска кујна (бесплатно), Рибен/морски ресторан (бесплатно) и Мексикански (со доплата).

HOTEL AMENTIES:
Бесплатно
: Лоби бар, паркинг, Аквапарк (6 тобогани), интернет, дискотека, пикадо, базени, Турска бања, парна бања, сауна, витамин бар, фитнес центар, соба за релаксација, пинг понг, мини клуб, детско игралиште, детско бифе.
Со доплата: Рента на автомобил, маркет, соба за игри, телефон, факс, перална, хемиско чистење, наргиле, масажи, пилинзи, третмани за убавина, фризер, билијард, куглање, бебиситер.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.