Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
ХотелотсенаоѓавообластаКизилот, 12 км. одМанавгат и 72 км. одаеродромотвоАнталија.

УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE :
Севклученоплус - шведскамаса запојадок, доценпојадок, ручек, попладнекафе, колачи и чај, вечера, полноќнаужина, сладоледзавременаручек, сителокалниалхохолни  и безалхохолнипијалоци, А лаКартересторанисопретходнарезервација и самоеднашзавременапрестојот.  Ситеувознипијалоци, флаширанипијалоци, свежоцеденисокови, специјалнивина, услугавособа, ситепијалоцивоВелнесцентар, дополнителносенаплаќаат.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 часот    Check-out  До 12:00 часот
Вкупенбројнасоби 480.Стандарднисоби 285 (30 м2, макс. 2+1 лица), фамилијарнисоби 190 (50 - 64 м2, макс. 2+2, двеодвоенисобисоврата, еднокупатило) и 5 собизахендикепиранилица.Ситесобисесо балкон и купатилосокада и фен, климасплитсистем, телефон, минибар (вода, сокови и пивонапристигнување, подоцнасенадополнувасамосовода), сеф ( сенаплаќа), сателитска ТВ и музичкиканали.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Хотелскаприватнаплажа, песок и ситникамчиња, лежалки, чадоризасонце и крпизаплажасебесплатни.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Отворени и затворенибазенизавозрасни и деца, Аквапарк, фитнесцентар, сауна, Турскабања, одбојканаплажа, пингпонг.Спортовинавода, Велнесцентар, салонзаубавина, масажа, билијард, дополнителносенаплаќаат.Забавнипрограмисопрофесионалентимпрекуден и вечернишоупрограми.Миниклубзадеца

СПА ЦЕНТАР : 
Магичен допир на вашето тело или внатрешен мир. Прекрасни арома терапии и третмани во прекрасно декорираните соби за масажа. Спа центарот зафаќа површина од 2 500 м2. Вклучува: 1 парна бања, 2 сауна, 1 ВИП амам за 2 лица, 1 главен амам, 12 големи соби за масажа, 1 соба за третман на кожата , 1 соба за третман на телото. Различни техники на третмани се нудат во спа центарот. Профсионалниот тим  нуди на гостите прекрасен сервис.
 
 
www.seadenhotels.com/SEA-PLANET/home.aspx

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Појадок
10:00 - 10:30 Доцен појадок
12:30 - 14:00 Ручек
12:30 - 15:00 Мини оброци
19:00 - 21:30 Вечера
23:30 - 24:00 Полноќен оброк
01:00 - 07:00 Ноќно бифе
Мини барот во соба е полн со пиво и сокови на пристигнување, а следните денови се дополнува вода.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Бесплатна услуга еднаш во 7 дена. Достапни се отомански, азиски, италијански, мексикански ресторан и бар за морска храна.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Мини клуб, детски базен, детска програма, детско мени, сауна, амам, Турска бања, парна бања, интернет секаде, фитнес центар, пикадо, одбојка на плажа, дневни и вечерни анимации, забави, чадори и лежалки.
Со доплата: Сите увозни пијалоци, свежо цедени сокови, телефон, факс, спа третмани, масажи, рентање на автомобили, пијалоци во Спа, интернет кафе, перална, фризер.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.