Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот е лоциран во Серик, Анталија и е ексклузивно специјализиран за возрасни. Изграден е на површина од 12.000 м2 и е оддалечен 30 км од Аеродромот, 10 км од градскиот центар Серик и 1 час возење од центарот на Анталија.

УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE  :
Услугата е достапна 7 дена во неделата од 07 до 00 часот. Главниот ресторан служи доручек, ручек, вечера и ноќни закуски по принцип на шведска маса, со вкусна интернатционална храна. Во услугата се вклучени и оброци крај базен, коктели и локални алкохолни и безалкохолни пијалоци. Ви-фи е достапно низ целиот ресорт и соби..

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
На располагање се вкупно 230 соби и свити. Сите се опремени со модерен мебел и имаат сопствени балкони. Некои од нив имаат привилегиран излез директно во базен.

ПЛАЖА И БАЗЕН   :
Прекрасната приватна песочна плажа е оддалечена само 2 минути пешачење. Хотелот поседува и голем надворешен базен и сезонски внатрешен, со лежалки околу.

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Хотел Сенсимар Ви нуди фитнес и Спа центар, соба за игри со билијард, пикадо, пинг понг, а Ви овозможува пристап и до тениски терен и одбојка на плажа.

СПА ЦЕНТАР  : 
Спа центарот располага со сауна, Турска бања и внатрешен базен, чие користење е вклучено во цената. Услугата масажа се доплаќа.
 
 
www.beleksensimar.com

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 09:00 Појадок  
09:30 - 11:00 Доцен појадок
12:30 - 14:30 Ручек
18:30 - 21:00 Вечера
23:00 - 00:00 Ноќно бифе
Мини барот во соба се полни секој ден со вода, сокови и пиво.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Бесплатна услуга еднаш во 7 дена. ДОстапни се интернационален и рибен ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Гимнастика, аеробик, степ, водна гимнастика, одбојка на плажа, стрелаштво, кошарка, пикадо, тенис, мини фудбал, пинг понг, турска бања, сауна, парна бања, фитнес центар, тивка анимација, музика во живо, интернет во соба и сите јавни простории, цеден сок од портокал за доручек.
Со доплата: Свежо цедени сокови, енергетски пијалоци, некои увозни пијалоци, собна услуга 24/7, осветлување на тениски терен, спортови на вода (приватно), масажи, пилинзи, салон за убавина, доктор, перална, хемиско чистење, телефон, факс, пакет за меден месец.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.