Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Квинс Парк Гојнук е сместен во природа во Кемер во непосредна близина од Далас Рафтинг, водопадот и паркот Кусунлу и Адријановата Порта. Градскиот центар е на само 1 км оддалеченост а од аеродромот до хотелот се стигнува за 35 минути.

УСЛУГА   ALL INCLUSIVE  :
Доручек, ручек и вечера се сервираат во главниот ресторан на шведска маса со интернационална кујна во изобилство. Кафе и чај, како и пијалоци и закуски се служат во лоби барот и кафетеријата. Можен е и доручек во соба сервис. Во близина се наоѓа и а ла карт ресторан и снек бар. Интернетот е бесплатен низ целиот хотел и собите.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Овој фамилијарен хотел датира од 1998 а реновиран е 2011та. Вкупно има 475 соби вклучувајќи стандардни/клуб и фамилијарни/клуб соби.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Плажата е песочна со камчиња и е опремена со лежалки и чадори и бесплатни павилјони. Блиску е до хотелот и до базенот. Околу главниот базен се наредени лежалки а веднаш крај него е и детскиот базен со лизгалки. Достапни се крпи за на плажа.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Базени, тениско игралиште, детско игралиште, Спа центар, фитнес центар, изведби во живо, скијање на вода, одбојка на плажа, билијард, куглање, аеробик, кајакарство, сурфање, скуба нуркање и пинг понг.

СПА ЦЕНТАР : 
Спа центарот вклучува џакузи, сауна, турска бања и парна бања. Со доплата може да се ужива во масажи и терапии, како и третмани за убавина.
 
 
 
www.qprhotels.com/genel-goynuk.html

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Појадок
10:00 - 11:00 Доцен појадок
11:30 - 16:30 Ѓозлеме
12:30 - 16:30 Ручек
17:00 - 18:00 Тестенини
19:00 - 21:30 Вечера
23:00 - 01:30 Ноќно бифе
Бесплатни локални и некои увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци од 08 наутро до 02 часот по полноќ.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Достапни се 2 ресторани. Неопходна е резервација и се наплаќаат. Отвораат на 01 Мај.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Снек бар, сауна, турска бања, фитнес центар, мини клуб, пинг понг, сурфање, анимации, главен ресторан, диско, одбојка на плажа, пинг понг, кану, Аквапарк, тениско игралиште, игри во вода.
Со доплата: Масажи, часови по нуркање, фризер, трговски центар, тениска опрема, перална, хемиско чистење, интернет кафе, осветлување на тениско игралиште, телефон и факс, моторни спортови на вода, билијард, соба за игри, салон за убавина, бебиситер.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.