Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Ресортот е оддалечен на 60 км од Аеродромот Газипаша и на 100 км од Аеродромот Анталиа Ресортот нуди бесплатен превоз до плажата на секои 15мин во термини од 08:00ч. до 20:00ч..

УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE  :
Хотелот нуди внатрешен и надворешен дел за послужување храна, главниот ресторан служи одбрани оброци од Турската и Интернационалната кујна за појадок, ручек и вечера на шведска маса. А ла карт рестораните нудат: Турска, Италијанска, Источна кујна. Исто може да уживате во различни пијалоци во баровите.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Хотелот располага со вкупно 815 соби. Модерно опремени со телевизори , климатизација иминибар. Некои имаат и приватен базен.Супериор стандард соба, супериор фамилијарна соба, вила-фамилијарна соба и кралски Апартман.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Хотелот располага со вкупно 815 соби. Модерно опремени со телевизори , климатизација иминибар. Некои имаат и приватен базен.Супериор стандард соба, супериор фамилијарна соба,
вила-фамилијарна соба и кралски Апартман.Освен прекрасното море, за гостите има и прекрасни базени. Главен базен: Базенот е модерно дизајниран за максимално релаксирање и уживање . Релакс базен: Овој базен е достапен само за
оние гости кои престојуваат во Вила-фамилијарната соба. Детски базен: се наоѓа помеѓу мини клубот и лизгалките, така што може да го надгледувате вашето дете во секое време. Надворешен
базен: Оние кои што обожуваат пливање во базен, овој базен е така надграден такашто може да се користи и на постудена надворешна температура.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Многу анимации во вода кои континуирано траат во текот на целиот ден. Претстави кои се нодржуваат во амфитеатарот, секоја вечер со различна програма. Може да играте билјард, мини фудбал на маса, како и да ги анимирате вашите деца со игри. Хотелот нуди фитнес центар, гимнастика, пилатес, одбојка, тенис, пинг-понг, игри во базен, пикадо, моторни водени забави во вода.

 

www.alanxafiradeluxeresortspa.com

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Доручек
11:00 - 16:00 Палачинки
11:00 - 17:00 Оброци на плажа
11:00 - 17:00 Оброци покрај базен
11:00 - 17:00 Пекара
12:30 - 14:00 Ручек
14:00 - 16:00 Сладолед
19:00 - 21:00 Вечера
19:00 - 21:00 А ла карт ресторани
23:30 - 06:00 Ноќни оброци
Некои локални алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни 24/7. Сите увозни и флаширани пијалоци се доплаќаат. Мини барот во соба на пристигнување е полн со пиво и сокови, а другите денови само со вода.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Отомански ресторан, Италијанска кујна и Морска храна има бесплатно еднаш во 7 дена. Турски ресторан се доплаќа.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Парна бања, сауна, турска бања, Џакузи, главен ресторан, паркинг, интернет, пинг понг, аеробик, гимнастика, тобогани, пикадо, фитнес, одбојка на плажа, вечерна анимација, базени.
Со доплата: Свежо цедени сокови, бутици, маркет, фото сервис, соба за игри, доктор, телефон, факс, фризер, трговски центар, интернет кафе, масажи, пилинзи, салон за убавина.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.