Ново пребарување

Држава:

Tурција

Регион:

Белек

Ресорт:

Белек

Aеродром:

50км

   

Сместувачки услови

Сместување со животни:

Можност да, единствено за  животни, кои не се потешки од 5кг, со наплата 30 еур, на со резервација однапред.

Соби за лица со посебни потреби:

4 стандардни соби.

Соби за непушачи:

Забрането пушење во собите.

Плажа

Крпи:

Бесплатно

Лежалки за сонце:

Бесплатно

Душеци:

Бесплатно

Чадори:

Бесплатно

Плажа:

Сопствена плажа со песок.

Збава

Диско:

Беплатно

Вечерни програми:

Достапно

Дневни програми:

Достапно

Детали:

Во аниматорскиот тим се руски спикери.

Инфраструктура

Aмфитеатар:

Достапно

Кино:

Бесплатно

Лекар:

Со наплата

Менувачница:

Достапно

Берберница:

Со наплата

Перална

Со доплата

Салон за убавина:

Со доплата

Продавница:

Достапно

Хотелот прифаќа кредитни картици:

Master Card, Visa, American Express

Паркинг:

Со доплата

Изнајмување на коли:

Со доплата

Комјутерски игри:

Со доплата

Wi-Fi:

Бесплатно

Услуги за деца

Детски кревет:

Сесплатно

Детски стол во главен ресторант:

Достапен

Игротека:

Достапен

Mини клуб:

Достапен

Базен:

Достапен

Гувернанта:

Со наплата

Детали:

5 надворешни базени за деца и 1 внатрешен базен, затоплен во зимска сезона.
Мини клуб за деца 4-12, раб.време 09:00 - 24:00.

Базен

Внатрешен базен:

Достапен

Отворен базен:

Достапен

Тобогани:

Достапен

Детали за базен и тобогани:

4 отворени базени, не затоплени.

2 внатрешни базени, затоплени во зимен период, 165 м2, бесплатно, и 200м2 со наплата.
16 тобогани,  (за деца и возрасни), раб.време од 10:00 до 17:00.

СПА

СПА центар:

Со доплата

Хамам:

Бесплатно

Џкузи:

Со доплата

Сауна:

Бесплатно

Maсажа:

Со доплата

Спорт

Кошарка:

Бесплатно

Изнајмување на велосипед:

Со доплата

Билијард:

Со доплата

Куглање:

 Со доплата

Сурфање:

 Со доплата

Mини фудабал:

Бесплатно

Голф:

Со доплата

Сурфање:

Со доплата

Теретана:

Бесплатно

Teнис:

Бесплатно

Понг понг:

Бесплатно

Одбојка на плажа:

Бесплатно

Водени спортови:

Со доплата

Детали:

10 терени со кварцна подлога: осветлување 20 еур од час, ознајмување на опрема- со доплата, и часови за обука –со доплата.

 

A la carte ресторанти/бифе:

Турски, Италијански, Рибен, Бразилски, Сингапурски.. 
Раб.часови 19:00 - 23:00. 
Ресторантите се посетуваат со посебна доплата.Реазервација на барање.
Ресторантите се отворени од Мај.

Бар:

Лоби бар – нон-стоп отворени.
Бар на плажа 10:00 - 01:00. Истанбул бар 10:00 - 24:00. 
Голф бар (со доплата) 07:00 - 23:00.

Диетно мени:

Бесплатно

Распоред на оброци во ресторант:

Појадок 07:00 - 10:00, доцен појадок 10:00 - 11:00, ручек 12:30 - 14:30, ужина 12:00 - 16:00, вечера 19:00 - 21:30, доцна вечера 23: 30 - 01:30.

Концепт:

Ultra All Inclusive

Вегетаријанско мени:

Бесплатно

Детали:

Концептот на хотелот "Ultra All Inclusive"раб.време нон-стоп, вклучува локални пијалоци, и некои странски пијалоци.
Отворен за работа хотелот е од Април до Октомври, промените во услугите зависат од концептот на хотелот и временските услуги.

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.