Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Лоциран на крајбрежјето на Кемер, Риксос Белдиби е оддалечен 42 км од аеродромот на Анталија. Центарот на Белдиби е оддалечен 5 минути пешачење, а центарот на Анталија 25 км.

УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE  :
Специјални кујни се подготвуваат секој ден во 6 различни ресторани со отворено мени (шведска маса) и а ла карт рестораните (со доплата). Тие вклучуваат Турска, скара, Италијанска и Источна кујна, како и морски плодови и брза храна. На располагање се и 5 барови и слаткарница. На понуда се алкохолни и безалкохолни пијалоци, популарни коктели и голем избор на вина.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Вкупно 187 соби и свити на располагање во 5 различни категории, нудат спектакуларен поглед кон морето или околната природа. Собна услуга е исто така достапна (со доплата).

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Риксос Белдиби има камчеста приватна плажа од 275 м должина. На неа се наоѓа базен, лежалки, чадори, душеци и крпи за на плажа бесплатно. Поседува и надворешен базен, детски и базен на затворено.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Се подготвуваат секојдневни аниматорни програми, ди-џеј перформанси, караоке и музика во живо. Постои и детско игралиште, мини диско, забава за деца, мини клуб за деца меѓу 4 и 12 години, од 10 до 12 часот и од 14:30 до 17:00 часот. Риксос Белдиби располага со соба за игри, библиотека, нуди часови по јавање, кајакарство, пикадо, ноќен клуб, риболов програма и тениско игралиште.

СПА ЦЕНТАР : 
Анџана Спа Белдиби Ви нуди третмани на 1864 м2. Има и фитнес центар, Турска бања и финиш сауна. Се препорачуваат и спортски програми под супервизија на тим од експерти, како и класични масажи, терапии од Далечен Исток, масажи за лице, тело со помош на разни техники познати низ светот и терапевстска нега.
 
 
beldibi.rixos.com

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Појадок
10:00 - 11:00 Доцен појадок
10:00 - 18:00 Мини слатки
12:00 - 17:00 Сладоледи
12:00 - 16:00 Бар на базен
12:00 - 16:00 Снек ресторан
12:30 - 14:30 Ручек
15:00 - 18:00 Слаткарница
16:00 - 18:00 Брза храна
19:00 - 21:30 Вечера
24:00 - 02:00 Ноќни оброци
Некои локални и увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни 24/7. Мини барот во соба се дополнува секој ден со ладни пијалоци. Ирскиот паб служи бесплатно од 20 до 02 часот.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Услугата е бесплатна. На располагање се Рибен ресторан, Скара ресторан, Италијански ресторан и Суши ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Турска бања, парна бања, соба за релаксација, витамин бар, паркинг, интернет, главен ресторан, свежо цедени сокови, лоби бар, кошарка, тениско игралиште, фитнес центар, одбојка на плажа, пинг понг, мини голф, пикадо, аеробик, гимнастика.
Со доплата: Масажи, фризер, доктор, осветлување на тениско игралиште, телефон и факс, перална, тениска опрема, пилинзи, салон за убавина.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.