Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот се наоѓа во областа Белек, 35км од аеродромот во Анталија и 45км од центарот на градот.

УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE  :
Се вклучено-услуга храна и пијалоци 24 часа – пијалок за добредојде, овошен џус за деца, чоколади и бонбони, освежителна  крпа  на пристигнување. Појадок, доцен појадок, ручек, вечера, готвачко шоу, диетална храна, храна за деца, полноќен оброк, сите локални и увoзни алкохолни и безалкохолни пиалоци 24 часа, сладолед, свежо цедени сокови, свежо овошје покрај базенот и на плажа, пецива, снек- ресторани. Пијалоците во A’la Carte појадокот, Golf Club House Ресторанот, собна послуга и A’la Carte Рестораните се со претходна резервација и дополнително се наплатуваат.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Луксузниот  Регнум Кариа Голф и Спа ресортот нуди 553 луксузни смесувања, кои гледаат спроти Медитеранското море во Белек - Анталија. Се движат од 62 м2 стандардни соби, дизајнирани вили со приватни базени. Хотелот е така дизајниран да биде перфектен избор за фамилијарни одмори, романтични идили  и се друго останато како у соништата.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Хотелска приватна плажа – песочна, со лежалки, чадори за сонце, крпи кои се бесплатни. Приватните павиљони се со претходна резервација и се наплатуваат.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Отворен и затворен базен за возрасни и деца, Maxx Aqua Park со 11 лизгалки, базен со бранови, Турска бања,сауна, парна бања, фитнес центар, тениски игралишта, стрелање, кошарка, одбојка на плажа, пинг-понг, не моторни водени спортови се бесплатни. Масажа, SPA и Wellness центар, сите моторни водени спортови, осветлување на тениски терени, опрема, часови по тенис, часови по нуркање, куглана, билијард дополнително се наплатуваат. Забавни програми во текот на денот, натпревари покрај базенот и на плажа, навечер шоу програми, жива музика, професионални танц шоа, тематски вечери, специјални Гала вечери. Мини клуб за деца од 01–03 години и Junior клуб од 04–12 години  и  Teenage клуб  од  13-17 години.

СПА И ВЕЛНЕС:
Зелената Спа соба нуди голем опсег на услуги, органски и природни третмани, користејќи продукти кои ќе бидат во согласност со вашата убавина и здравје. Достапни се продукти со органско  потекло, почитувајќи ја природата и користејќи рециклирано пакување. Спато нуди и внатрешни и надворешни базени со водни лизгалици, луксузен спа центар за масажа, сауна и парна бања..

 

www.regnumhotels.com

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Доручек
10:00 - 11:00 Доцен доручек
12:00 - 16:00 Снек ресторани
12:30 - 14:30 Ручек
19:00 - 21:30 Вечера
19:00 - 22:00 А ла карт ресторани
24:00 - 01:00 Вечерни закуски
24/7 лонџ бифе
24/7 собна услуга (со доплата)
Мини бар во соба: сокови, пиво, вино, вода, минерална вода, чипс, колачи, чоколади и колачи.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Во сите ресторани има музика во живо секоја вечер. Сите се бесплатни, освен Јапонски ресторан. Достапни се Морски ресторан, Бразилска кујна, Турска кујна и Италијански ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Парна бања, Турска бања, ледена фонтана, сауна, соби за релаксација, часови по танц, главен ресторан, диско, лоби, паркинг, одбојка, амфитеатар, базени, воден парк, пинг понг, аеробик, бочиа, водна гимнастика, кошарка, пикадо, фитнес центар, одбојка на плажа, пилатес, детско игралиште, мини клуб.
Со доплата: Масажи, телефон, факс, интернет, фото сервис, бутици, доктор, гифт шоп, фризер, изнајмување на автомобили, маркет, свежо цедени сокови, осветлување на тениски терен, перална, хемиско чистење, авантуристички парк, соба за игри, електронски игри, тениско игралиште, голф, моторни спортови на вода, џет ски, параглајдерство, сурфање, билијард, куглање, фудбалско игралиште.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.