Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот е на 22 км од Аланија, 98 км од аеродромот во Анталија  и 36 км од градот Манагват .

УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE :  
Хотелот е познат по својата богата кујна, познати готвачи и одлична услуга, 4 различни aл акарт рестотрани  како што се  турски, османлиски, италијански  и рибен, 2 снек бара  и  7 екстра барови.Во  нашиот ресторан  за појадок  се служи  доцен  појадок, ручек, вечера и доцна во ноќта ужина богата со глутен протеинска  храна. Квалитетна храна за деца  се нуди во посебен, детски дел. Ви се нудат различни  вкусови  на храна  различни  од  турската како и меѓународни кујни со високи стандарди за квалитет и хигиена.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours :
330 луксузни соби со нови технологии и спектакуларен поглед на Средоземното Море ќе остави незаборавни спомени.Стандард  делукс соби, фамилијарни  соби и  меден месец соба.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Хотелот ви нуди можност да уживаат во базен (должина 1100м²) .Pool (1100м² / 1,40цм) + базен за деца (30м² / 40цм). Базен  и тобогани, (100м²) Три тобогани во затворен и  загреан базен, (140м² / 1.40цм) + детски базен (29м² / 40цм).Плажата во должина од 100м, пристаништето, лежалки и платформи  за сончање , павилјони на самото пристаниште, соби за масажа како и чадори, лежалки, душеци и крпи, снек бар и беспрекорна услуга на располагање ..

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Азура делукс  хотелот  ви нуди забава за сите вкусови и сите возрасти, музика во живо, неверојатни забави, игри и изненадувања. Под надзор на професионални тренери во текот на денот ќе се чувствувате прекрасно .Додека возрасните се забавуваат, забава се нуди и  за најмалите гости кои исто така  се занимаваат во занимални со свои програми.Пинг-понг, одбојка на плажа, пикадо,  курсеви  за танцување, аеробик, игри во базен, спортови на вода, фитнес.

 

www.azuradeluxe.com

 

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Доручек
10:00 - 02:00 Пијано лоби бар (24/7)
10:00 - 10:30 Доцен доручек
10:00 - 18:00 Бар на плажа
12:00 - 16:00 Мали оброци
12:30 - 14:00 Ручек
19:00 - 21:00 Вечера
23:30 - 03:00 Супа и ноќна закуска
Локалните и увозни пијалоци се бесплатни 24/7 и се служат во лоби бар. Мини барот во соба е полн со сокови на пристигнување, а другите денови се дополнува само со вода. Влезот во дискотека е бесплатен, пијачките се доплаќаат.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Бесплатно еднаш во 7 дена. На располагање се Италијанска кујна, Мексиканска кујна, Рибен ресторан и Отомански ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Турска бања, сауна, парна бања, снек бар, лоби бар, главен ресторан, ТВ соба, интернет, пикадо, пинг понг, аеробик и гимнастика, тобогани, амфитеатар, Аквапарк, бочиа, фитнес центар, одбојка на плажа, анимација.
Со доплата: Масажи, доктор, изнајмување автомобил, фото сервис, фризер, соба за игри, бутик, хемиско чистење, маркет, перална, диско, свежо цедени сокови, спа третмани, пилинзи и третмани за убавина.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.