Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА:
Рајмар хотел е лоциран во Сиде, покрај море, на 90 км оддалеченост од Аеродром.

СМЕСТУВАЊЕ:
Хотелот е изграден во форма на главна зграда со 9 ката и 266 соби. Повеќето имаат поглед на море, останатите имаат поглед кон планина или копно. Достапни се различни типови на соби.

УСЛУГА-ULTRA ALL INCLUSIVE:
Главниот ресторан се состои од внатрешен и надворешен дел и ги служи главните оброци врз база на шведска маса, а има наместено и детско бифе. Во концептот се вклучени сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци. А ла карт ресторани служат по мени.

ПЛАЖА И БАЗЕНИ:
Приватната песочна плажа е оддалечена минута пешачење. Рајмар има главен базен, внатрешен базен и посебен базен со тобогани.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Пинг понг, пикадо, стрелаштво, пикадо, билијард, интернет кафе, спортови на вода, игри на плажа, игри во базен, друштвени натпревари, мини фудбал, кошарка, Спа центар, фитнес центар, анимации.

СПА ЦЕНТАР
500 м2, 6 соби за масажа, ВИП сервис, турска бања, сауна, парна бања, ледена соба, Џакузи, масажи, центар за убавина, Џакузи, масажи, центар за убавина и разни третмани.

 

www.raymarhotels.com.tr

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Појадок
10:00 - 10:30 Доцен појадок
12:30 - 14:00 Ручек
12:00 - 17:00 Снек бифе
19:00 - 21:00 Вечера
23:30 - 00:00 Ноќно бифе

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Услугата се наплаќа. Достапни се турски, рибен и мексикански ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Сауна, фитнес центар, мини голф, мини клуб, кошарка, тобогани, анимација, интернет, паркинг, мини фудбал, базени, базени, пикадо, тениско игралиште, парна бања, игралиште.
Со доплата: Осветлување на тениско игралиште, спортови на вода, масажи, моторни спортови, соба за игри, перална, Џакузи, билијард, свежо цедени сокови.

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.