Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА:
Арканус е хотел со 5* лоциран на 5 км оддалеченост од Сиде, 85 км од центарот на Анталија и 75 км од Аеродром.

СМЕСТУВАЊЕ:
Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
Има вкупно 463 соби или 964 кревети, распределени на 6 ката со 4 лифта. Достапни се повеќе типови, одлично се опремени и имаат сопствен балкон.

УСЛУГА- ULTRA ALL INCLUSIVE:
Главниот ресторан ги служи сите главни оброци врз база на шведска маса со интернационална и традиционална кујна. Баровите сервираат благо, мини закуски, освежителни пијалоци и сите локални и некои увозни пијалоци бесплатно. За нарачка по мени достапни се и а ла карт.

ПЛАЖА И БАЗЕН:
Плажата се наоѓа веднаш спроти хотелот, на минута пешачење, песочна со ситни камчиња. Располага со бесплатни лежалки, чадори и крпи за на плажа. Достапни се и 5 базени и 2 тобогани.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Фитнес центар, мини клуб, џуниор клуб, спа центар, караоке, целодневна анимација, игри на базен, игри на плажа, спортови на вода, музика во живо, аквапарк,базени.

СПА ЦЕНТАР:
Спа центарот нуди сауна, релакс простор, внатрешен базен, турска бања и повеќе видови на масажи и третмани за убавина.

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.