Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Ројал Таџ Махал е лоциран на површина од 40.000 м2 а е отворен од Јуни 2015. Оддалечен е 5 км од центарот на Сиде, 10 км од Манавгат центар, 48 км од аеродромот во Анталија.

УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE   :  
Главниот ресторан на Таџ Махал служи доручек, ручек и вечера со отворено мени. “Бистро” е достапен за оние кои го пропуштиле регуларниот доручек, а служи и куси оброци и пијалоци во текот на ноќта од 00 до 07 часот. Слаткарница, 3 а ла карт ресторани и 4 барови се исто така на располагање. Во концептот се вклучени и брз бежичен интернет, крпи за на плажа, закуски, сладолед и некои локални и увозни пијалоци.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours .Вкупно 450 соби, климатизирани, колоритни, чисти и уредени. Се делат на Стандардни соби, Џуниор свити и фамилијарни соби со прекрасен поглед и луксузен мебел.

ПЛАЖА И БАЗЕН   :
Хотелот е изграден веднаш покрај сопствената песочна плажа опремена со лежалки и големи настрешници како чадори. Внатрешен базен со оддел за деца, џакузи, еден поделен голем надворешен базен и еден со средна големина. Голем, богат со активности аквапарк за возрасни е достапен со 9 тобогани и луна парк.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Теретана, пинг понг, игри во вода, пикадо, воздушно пукање, бочиа, ватер поло, танцувачки шоуа, турски ноќи, интерактивни игри, музика во живо, диско, лунапарк и Аквапарк, дневна и вечерна анимација. Тобогани, гондола, трамполина, лулашки, Стоун спортски комплекс во близина.

СПА ЦЕНТАР  : 
Спа центарот на Таџ Махал служи за да се опуштите ментално и физички. Ви нуди турска бања, сауна, џакузи, масажи со природни масла, пилинзи, третмани за лице и тело и соби за релаксација. Центарот изобилува со екстремно удобна атмосфера и ултра професионален тим.
 

www.royaltajmahal.com/

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Доручек
10:00 - 11:00 Доцен доручек
10:00 - 24:00 Бар на базен
11:00 - 16:00 Палачинки
12:00 - 17:00 Мали оброци
13:00 - 14:30 Ручек
14:00 - 16:00 Сладоледи
17:00 - 24:00 Лоби бар
19:00 - 21:30 Вечера
16:00 - 24:00 Слаткарница
18:30 - 20:00 Детски ресторан
24:00 - 07:00 Ноќни оброци

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Источна кујна (со доплата), Мексикански ресторан (со доплата), Турски ресторан (со доплата), Рибен ресторан (со доплата) и Италијански ресторан (со доплата).

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Базени, целодневна анимација, мини клуб, пинг понг, пикадо, Турска бања, сауна, соба за релаксација, парна бања, интернет, фитнес центар, мини бар надополнуван секој ден.
Со доплата: Брз интернет, свежо цедени сокови, соба за состаноци, перална, телефон и факс, рента на автомобили, фризер, фото сервис, хемиско чистење, доктор, мини маркет, трговски центар, соба за игри, бутици, интернет кафе, салон за убавина, масажи, пилинзи, третмани за убавина, куглање, тениски игралишта и опрема, бебиситер.

 

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.