Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА:
Хотелот е лоциран во центарот на областа, директно поставен на плажа и оддалечен 70 км од Аеродром, 10 км од Манавгат и 15 км од Сиде. Распространет е на површина од 50,000 м2.

СМЕСТУВАЊЕ:
Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
Достапни се стандардни, фамилијарни соби и свити, со поглед на копно, страничен поглед на море или директен поглед на море. Комплетно се опремени, големи и удобни за престој.

УСЛУГА-ALL INCLUSIVE:
Појадок, доцен појадок, ручек, вечера и ноќни оброци се служат во главниот ресторан врз база на шведска маса. Се готви традиционална и интернационална храна. На располагање се и 3 а ла карт ресторани за нарачка по мени и 8 барови кои служат под all inclusive (локални алкохолни и безалкохолни пијалоци). Свежо цедените сокови и увозните пијалоци се наплаќаат.

ПЛАЖА И БАЗЕН:
Хотелот е на 1 минута оддалеченост од приватната песочна плажа долга 200 метри. Чадорите, лежалките и крпите се бесплатни. Хотелот располага и со Аквапарк, мини базен, базен за активности и релакс базен.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Спа центар, фитнес центар, игри во базен, игри на плажа, музика во живо, анимациски шоуа, центар за игри, компјутерски игри, куглање, професионална анимација преку ден и преку ноќ, спортови на вода.

СПА ЦЕНТАР:
2,500 м2 опремени со турска бања, 2 сауни, амам, 12 големи соби за масажа, 1 соба за третман на кожа и одлични професионалци кои се грижат за целата програма.

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07.00 - 10.00 Појадок
10.00 - 10.30 Доцен појадок
12.30 - 14.00 Ручек
19.00 - 21.30 Вечера
23.30 - 00.00 Ноќно бифе
00:00 - 07:00 Мини ноќно бифе
18.30 - 21:00 А ла карт ресторани
10:00 - 00:00 Лоби бар
10:00 - 18:00 Бар на плажа
10:00 - 00:00 Снек бар
10:00 - 00:00 Бар на базен
Мини барот во соба се полни секој ден само со вода.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Бесплатна услуга еднаш во неделата. Достапни се турски, италијански и азиски ресторан.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно
: Интернет во лоби, приватна плажа, мини клуб, влез во дискотека, целодневна анимација, мини клуб, амам, сауна, фитнес центар.
Со доплата: Интернет во соба, пијалоци во диско, витамин спа бар, куглање, билијард, Плејстејшн, бебиситер, доктор, фризер.

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.