Ново пребарување

ЛОКАЦИЈА:
Конкордиа Целес е хотел лоциран во областа Окучалар, на 85 км оддалеченост од Аеродром, 35 км од центарот на Аланија и 28 км од Манавгат.

СМЕСТУВАЊЕ:
Check in: 14:00 h – Check out: 12:00 h.
Хотелот располага со 326 опремени соби, поделени на стандардни, џуниор свити и фамилијарни соби. Имаат се што е потребно за пријатен престој.

УСЛУГА-ULTRA ALL INCLUSIVE:
Главниот ресторан има капацитет за 600 луѓе и служи доручек, доцен доручек, ручек, вечера и ноќни закуски по отворено мени со интернационална кујна. Достапни се и а ла карт ресторан, бар покрај базен, лоби бар, снек бар, ресторан бар, диско бар, витамин бар и пекара. Лоби барот работи 24/7. Сите локални и некои увозни пијалоци се бесплатни.

ПЛАЖА И БАЗЕНИ:
Хотелот се наоѓа на сама плажа (приватна област) опремена со чадори и лежалки, а располага и со воден парк, главен базен и внатрешен базен. Плажата е мешана песок-камчиња.

СПОРТ И ЗАБАВА:
Спа центар, фитнес центар, базени, солариум, спортови на вода, кошарка, одбојка на плажа, билијард, пикадо, сурфање, игралиште, детски клуб, караоке, диско, воден парк, библиотека, јавање на коњи.

SPA & WELLNESS:
Спа центарот вклучува просторија за фитнес, амам, Џакузи, внатрешен базен, сауна, солариум, салон за убавина и соби за масажа.

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07.00 - 10.00 Појадок
10.00 - 10.30 Доцен појадок
12.00 - 17.00 Слаткарница
12.30 - 14.00 Ручек
12.00 - 16.00 Мали оброци
19.00 - 21.30 Вечера
24/7 Лоби бар
Сите локални и некои увозни пијалоци се бесплатни 24/7. Мини барот во соба се надополнува со освежителен пијалок по избор на менаџментот.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ
Достапен е 1 а ла карт ресторан со капацитет за 100 луѓе (со доплата).

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
базени, интернет во јавни простории, амам, фитнес центар, сауна, воден парк, вечерна забава, анимации, детски клуб, соба за игри, караоке, тениско игралиште, пинг понг, пикадо, игралиште за деца, библиотека, ноќен клуб.
Со доплата: Масажи, хемиско чистење/перална, бебиситер, јавање на коњи, нуркање, билијард, интернет во соба.

...Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.