Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Барут Соргун Сензатори е лоциран 4 км оддалеченост од Сиде , 67 км од аеродромот во Анталија и 77 км од центарот на Анталија.

УСЛУГА - ALL INCLUSIVE  :
Главниот ресторан служи доручек, доцен доручек, ручек и вечера со отворено мени. Десерти и чај се служат во слаткарницата, а овозможени се разни видови на пијалоци во 6 одделни барови и полноќни оброци. Вода, безалкохолни пијалоци и пива се носат во мини баровите по собите. А ла карт рестораните готват Турски специјалитети, риба, Италијански специјалитети и скара.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Хотелот нуди различни типови на Стандардни и Фамилијарни соби. Сите се комплетно опремени, чисти и уредени. Свим ап соби на првиот кат се достапни за оние кои ја сакаат полуксузната страна на понудата. 

ПЛАЖА И БАЗЕН   :
Хотелот е лоциран веднаш покрај сопствена песочна плажа, долга 260 метри. На плажа и покрај базен има чадори, лежалки и крпи за на плажа бесплатно. На располагање се и внатрешен базен и голем базен на отворено опкружен со скромно зеленило. Приватни павилјони со келнерска услуга, ладни крпи, пенливо вино, пијалоци, ручек и закуски можат да се изнајмуваат секој ден.

СПОРТ И ЗАБАВА  :
Одбојка на плажа, тениско игралиште, пинг понг, соба за игри, фудбал, стрелаштво, аеробик, фитнес соба, дневна и вечерна анимација, шопинг центар, интернет кафе, игри во базен, водни спортови и Мини клуб за деца со игралиште, базени и игри.

СПА ЦЕНТАР  :
Спа центарот нуди хамам (Турска бања), пилинг, соби за масажи, третмани за лице и тело и фитнес центар веднаш во близина. Има пријатна атмосфера и доволно простор за релаксација и опуштање при Вашиот одмор.
 
 
www.baruthotels.com/en/sorgun-sensatori

 

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Доручек
10:00 - 11:00 Доцен доручек
10:00 - 18:00 Тестенини
10:00 - 18:00 Барови на плажа и базен
12:00 - 17:00 Палачинки
12:30 - 14:30 Ручек
12:30 - 15:00 Мали оброци
18:30 - 21:30 Вечера

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
На располагање се Франсцуска кујна, Италијанска кујна, скара ресторан и Турски ресторан. Турскиот, рибниот и италијанскиот се бесплатни.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Интернет, кинотека, главен ресторан, лоби бар, свежо цедени сокови, тениско игралиште, кану, степ, аеробик, гимнастика, фудбалско игралиште, целодневна анимација за деца и возрасни, базени, фитнес центар, сауна, амам, пинг понг, одбојка на плажа, детско игралиште и мини клуб (4-12 години).
Со доплата: Рента на автомобили, хемиско чистење, фризер, перална, фото сервис, осветлување на тениски терен, моторни спортови на вода, масажи, пилинзи, третмани за убавина, бебиситер.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.