Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот  еоддалечен  90 км од аеродромот во Анталија , на  15км  од градот Мангват и 30 кмодградот Аланија

УСЛУГА  ULTRA ALL INCLUSIVE  :
За појадок, ручек и вечера се нуди шведска маса. Ала карт ресторани служат: отоманската, азиската , француски специјалитети од медитеранот. Можете да уживате во освежителни пијалоци кои се служат во 7 различни барови, на различни места, како што се фоајето и плажата. Во главниот ресторан се служи (појадок, доцен појадок, ручек, вечера и полноќна закуска).

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Хотелот располага со стандардни соби ( сопогледнаморе и базен), фамилијарнисоби апартмани  и соба свита..

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Плажата е предсамиотхотел, кадеима и надворешенбазен, сотобогании  испаобјекти.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Мини клуб кој е отворен од 10.00 часот до 18:00 часот. Поседува со 4 тобогани за децата. Постојано активни забави во текот на целиот ден, како и во ноќните часови во објектите надвор од хотелската главна зграда како што е диското и арената за забави. Пинг-понг, пикадо, фитнес центар, гимнастика, амам и сауна. Дополнителни активности: спортови на вода.

СПА ЦЕНТАР  :
Спаобјективклучуваатсауна, затворенбазен, турскабања и фитнесцентар, разнимасажауслуги.  Бесплатниуслуги: хамам и сауна ,фитнесцентар, парнасоба.Услугисодоплата : масажи, џакузи, велнес и  спауслуги.

 

alanya.orangecounty.com.tr/?IDLang=1

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ
07:00 - 10:00 Доручек
10:00 - 11:00 Доцен доручек
10:00 - 18:00 Бар на плажа
10:00 - 24:00 Бар покрај базен
10:00 - 24:00 Гранд бар
12:30 - 14:30 Ручек
12:00 - 16:00 Мали оброци
19:00 - 21:30 Вечера
20:00 - 24:00 Ирски бар
00:00 - 02:00 Полноќен оброк
Некои локални алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни 24/7. Мини барот во соба се полни секој ден со пијалоци бесплатно.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
На располагање е Интернационален ресторан (со доплата).

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно
: Парна бања, сауна, чадори, лежалки, приватна плажа, паркинг, диско, интернет, главен ресторан, фитнес, пинг понг, тобогани, базени, детска анимација.
Со доплата: Телефон, факс, масажи, пилинзи, третмани за убавина, доктор, фризер.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.