Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Хотелот е оддалечен 7 км од античкиот град Сиде, 600 метри од Титрејенгол. Најблискиот аеродром е оној во Анталија, на 61 км оддалеченост.

УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE   :  
Доручек, доцен доручек, ручек и вечера се служат во главниот ресторан, вечерните закуски се сметаат за а ла карт опција (по мени и со доплата). Снек ресторанот на плажа работи од 12 на пладне до 17 часот попладне. 4 а ла карт ресторани (со резервација и наплата) се достапни и вклучуваат Отоманска, Италијанска, Мексиканска и Азиска кујна. 5 барови сервираат коктели, алкохолни и безалкохолни пијалоци.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours .Достапни се стандардни соби, фамилијарни соби и свити. Сите се едноставно декорирани но модерни, и комплетно опремени за задоволување на сите основни потреби.

ПЛАЖА И БАЗЕН   :
Приватната песочна плажа е на само 300 метри оддалеченост, преку една улица. Опремена е со чадори и лежалки. Отворени се 3 надворешни базени од кои еден е за деца. До нив е поставен пулбар кој служи секаков вид на пијалоци. Во летната сезона достапен е и Аквапарк.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Внатрешен и надворешни базени, игралиште, соба за игри, фитнес центар, билијард, пинг понг, библиотека, детски клуб, затворена просторија за игра и дружење, вечерни забави, танц-шоуа, изнајмување на велосипеди (со доплата) и ноќен клуб/Ди-Џеј се овозможени за да го направат Вашиот одмор интересен и забавен.

СПА ЦЕНТАР  : 
Спа центарот нуди сауна, хамам, соби за масажи и повеќе видови терапии и третмани за убавина и релаксација. За Вас ќе се погрижат професионални лица.
 
jadorehotel.com
 

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Појадок
10:00 - 10:30 Доцен појадок 
10:00 - 18:00 Снек бар на плажа 
10:00 - 24:00 Бар на базен 
12:00 - 22:00 Тестенини 
12:00 - 16:00 Палачинки 
12:30 - 14:30 Ручек
14:00 - 16:00 Сладоледи
19:00 - 21:00 Вечера
23:00 - 02:00 Дискотека 
24:00 - 07:00 Ноќни оброци
Концептот вклучува бесплатни алкохолни и безалкохолни пијалоци кои хотелот ги има утврдено како такви.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Турски ресторан, Источна кујна, Италијански ресторан, Рибен ресторан и Отомански ресторан. Мексиканскиот се наплаќа, а другите се бесплатни (неопходна е резервација).

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
  Внатрешен базен, фитнес центар, Турска бања, сауна, парна бања, часови по танц, приватна плажа, превоз до плажа, интернет, лоби бар, библиотека, главен ресторан, анимација, пикадо, мини голф, водна гимнастика, пилатес, пинг понг, стрелаштво, одбојка на плажа, тобогани (вкупно 5), аеробик, детски базен, мини клуб.
Со доплата: Часови по нуркање, хемиско чистење, соба за игри, соба за состаноци, џет ски, скијање на вода, моторни водни спортови, салон за убавина, билијард, сурфање, масажи, пилинзи, третмани за убавина, playstation, бебиситер.

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.