Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Суи Ресорт е изграден на површина од 9000 м2 и се наоѓа во регионот Окурчалар во Аланија, далеку од градскиот метеж. Се наоѓа на 108 км оддалеченост од центарот на Анталија, 98 км од Аеродромот, 30 км од Аланија и 20 км од Манавгат.

УСЛУГА - ALL INCLUSIVE  :
Главниот ресторан служи доручек, доцен доручек, ручек, вечера и доцна супа по отворено мени со интернационална храна. Сите локални и некои увозни пијалоци се исто така вклучени. А ла карт кетеринг е достапен еднаш неделно бесплатно.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours
Хотелот располага со 280 стандардни и 27 фамилијарни соби, сите екстра модерно декорирани, комплетно опремени и одлично распоредени.

ПЛАЖА И БАЗЕН :
Ресортот е оддалечен 500 метри од приватната плажа. Достапен е шатл сервис преку целиот ден. Располага со надворешни базени и тобогани.  Спа  центарот  има  внатрешен  базен  соодветно опремен за релаксација..

СПОРТ И ЗАБАВА :
За порелаксиран  и  забавен одмор достапни се голем број активности, како утринска гимнастика, одбојка на плажа, пикадо, пилатес, водна гимнастика, ватерполо, игри во базен и степ. За најмладите гости отворен е мини клуб со разновидни анимации, играчки и музика.

СПА ЦЕНТАР : 
Суи Спа центар се состои од бањи, сауна, парна бања, релакс соби, класични соби за масажа и посебни соби за третмани, терапии, пилинзи и ароматерапии. За  поголема  дискреција и изолација, отворена е ВИП зона.

 

www.ozhotels.com.tr/sui-otel

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:00 Појадок
10:00 - 10:30 Доцен појадок
12:30 - 14:00 Ручек
19:00 - 21:00 Вечера
00:00 - 01:00 Ноќна супа
12:00 - 02:00 Слаткарница
Мини барот во соба се полни секој ден со сокови.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Бесплатна услуга еднаш во 7 дена. Отворени се Отомански и ресторан за морска храна.

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Интернет насекаде, базени, Аквапарк, целодневна анимација, одбојка на плажа, диско, мини клуб, аеробик, пикадо, пинг понг, фитнес центар, забави со различни концепти.
Со доплата: Моторни спортови на вода, бебиситер, доктор, фризер, собна услуга, увозни пијалоци, перална, телефон и факс, масажи, пилинзи, салон за убавина.

           

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.