Ново пребарување

ПОЛОЖБА :
Лоциран на периферијата на Сиде и на само 15 км источно од главниот град Анталија, Барут Хемера претставува прекрасен, луксузен и фамилијарен хотел и спа центар.

УСЛУГА ULTRA ALL INCLUSIVE   :  
Услугата е достапна меѓу 07:00 и 01:00 часот и вклучува доручек, доцен доручек, ручек, вечера и вечерна закуска. Слаткарницата е отворена за торта, чај и кафе и на располагање се и 3 а ла карт ресторани кои служат италијанска, турска кујна и морска храна (неопходна е резервација). 4 барови нудат алкохолни и безалкохолни пијалоци, свежи сокови и коктели. Бежичниот интернет е бесплатен.

СМЕСТУВАЊЕ :
Check-in   Од 14:00 hours   Check-out  До 12:00 hours .Барут Хемера е сместен во област со атрактивни градини и вклучува 351 уредени соби за сечии потреби и желби. На располагање се и Стандардни соби, Делукс соби, Фамилијарни соби, Свити и луксузни Свим ап соби.

ПЛАЖА И БАЗЕН   :
Уживајте во сонцето и морето на прекрасната приватна плажа и почувствувајте ја смиреноста на пејсажите од Медитеранот. Лежалки, чадори и крпи се достапни. Отворен е и бар на плажа.

СПОРТ И ЗАБАВА :
Надворешен и внатрешен базен, тениски терен, пинг понг, мини голф, центар за водни спортови, игралиште, одбојка на плажа, анимации, диско, стрелаштво, жива музика и мини клуб се достапни за забава и игри.

СПА ЦЕНТАР  : 
Со ексклузивна декорација, Спа центарот нуди широк спектар на масажи, терапии, чистење на кожата, третмани за убавина, ароматерапии, рефлексологија, чоколадни третмани, пилинзи и пакети за парови. Професионален и подготвен тим се грижи за Вас.
 
www.baruthotels.com/tr/hemera

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:
07:00 - 10:30 Појадок
10:30 - 11:00 Доцен појадок 
10:00 - 17:30 Тестенини
12:30 - 14:30 Ручек 
18:30 - 21:00 Вечера 
18:30 - 21:00 А ла карт ресторани 
23:30 - 00:30 Ноќно бифе
Мини барот во соба се надополнува секој ден со минерална вода, сокови и пиво.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:
Бесплатна услуга еднаш во 7 дена. На располагање се Медитерански ресторан, Интернационална кујна и Рибен ресторан..

УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:
Бесплатно:
Лоби бар, осветлување на тениски терен, интернет, главен ресторан, опрема за тенис, стрелаштво, барови, целодневна анимација за деца и возрасни, аеробик и гимнастика, сеф, кино, билијард, детски клуб (4-12 години), детско бифе, игралиште, фитнес центар.
Со доплата: Изнајмување автомобили, фото сервис, доктор, фризер, трговски центар, перална, маркет, телефон, факс, хемиско чистење, масажи и третмани за

...

Lokacija na mapa

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.