Atlantis the Palm 5* | 4 Nights
06.02.2020--10.02.2020

Direction : DUBAI

Description

1 Ден  06.02.2020 -> Директен  лет Скопје – Дубаи. Тргнување од Скопје во 13:05 ч. Пристигнување во Дубаи во 21:05 ч. Организиран трансфер + сместување и ноќевање во хотел.

Од: 07.02.2020 - 09.02.2020 -> Појадок во хотел, за целиот престој.
 
2 Ден / 4 Ден слободни денови за одмор и релаксација, факултативни индивидуални посети.
 
5 Ден 10.02.2020 -> Директно полетување Дубаи – Скопје. Тргнуване од Дубаи во 09:15 ч и пристигнување во Скопје 12:05 ч. Организираниот трансфер ве носи до аеродром.
 
Цената изнесува по особа во дво креветна соба од 999 €
 
 

ЦЕНАТА НА ПАКЕТ АРАНЖМАНОТ ВКЛУЧУВА

Авио билет на релација Скопје –  Дубаи  – Скопје

4 ноќевања во избраниот хотел; 

Трансфер аеродром – хотел – аеродром

 

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА

Аеродромски такси 50 € 

Виза за Дубаи 85 €

Факултативни излети  

Задолжително здравствено и патничко осигурување 

 

!! НАПОМЕНА !!

Цените се изразени во евра, плаќањето е задолжително во денарска против вредност по курс 1еуро = 62ден. Поради промена на тарифите на авио билетите можна е промена на цената за пакет аранжман. Пред резервација Ве молиме цената и условите на патување да ги проверите со вашиот агент.


Request PROMO CODE


Prices

PER ADULT IN DOUBLE ROOM : 999 €
PER CHILD : 0 €
PER INFANT : 0 €


ADULT
CHILD
INFANT

Departure Arrival Price
Skopje Dubai adult : 999 €
child : 0 €
continue

Information

Departure
SKOPJE

TAGS / CATEGORIES

Информации за хотелот

Факултативни излети

Related

Budapest, Hungary | 3 Nights
05.03.2020 - 08.03.2020


from 255 €
per person in DBL
book now

Intercontinental Bali Resort 5* | 7 Nights
Јimbaran


from 1399 €
per person in DBL
book now