Intercontinental Bali Resort 5* | 7 Nights
Јimbaran

Direction : BALI

Description

1 Ден

20.03.2020 -> Скопје – Доха: 12:25 ч. - пристигнување во Доха 21:05 ч. - тргнување од Доха 02:50 ч. - пристигнување во Бали 17:30 ч. Организиран трансфер + сместување и ноќевање во хотел на: 21.10.2019

Од: 21.03.2020 - 28.03.2020 -> Појадок во хотел, за целиот престој.

2/3 Ден: слободни денови за одмор и релаксација, факултативни индивидуални посети.

29.03.2020 -> Полетување Бали - Доха: 00:30 ч. - пристигнување во Доха 05:30 ч, тргнување од Доха: 07:30 ч. - пристигнување во Скопје 10:55 ч. Организираниот трансфер ве носи до аеродром.

Цената изнесува по особа во двокреветна соба 1399 €

7 ноќевања престој


ЦЕНАТА НА ПАКЕТ АРАНЖМАНОТ ВКЛУЧУВА

- Авио билет на релација Скопје – Доха – Бали - Скопје
- 7 ноќевања во избраниот хотел на база наведената услуга (Bed & Breakfast)
- Трансфер аеродром – хотел – аеродром


ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА

Факултативни излети
Задолжително здравствено и патничко осигурување


!! НАПОМЕНА !!
Цените се изразени во евра, плаќањето е задолжително во денарска против вредност по курс 1еуро = 62ден Поради промена на тарифите на авио билетите можна е промена на цената за пакет аранжман. Пред резервација Ве молиме цената и условите на патување да ги проверите со вашиот агент.


Request PROMO CODE


Prices

PER ADULT IN DOUBLE ROOM : 1399 €
PER CHILD : 0 €
PER INFANT : 0 €


ADULT
CHILD
INFANT

Departure Arrival Price
Skopje Bali adult : 1399 €
child : 0 €
continue

Information

Departure
SKOPJE

TAGS / CATEGORIES

Related