A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Filename: controllers/index.php

Line Number: 441

EuroSava Online Tour Operator - Antalya 2020

12 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Bulgaria
Датум : 04.10.2023
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

REGNUM APART HOTEL - HB Bulgaria, Bansko

apartments icon
bar icon
building icon
city-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon

Една од најголемите конференциски сали во Банско со модерна опрема, го претвора хотелот во совршена дестинац...

p.p. in DBL 281€ 04.10.2023 22.12.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

ZARA HOTEL & SPA - HB Bulgaria, Bansko

apartments icon
bar icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon

24ч Рецепција Шатл-автобус до Гондола Шатл-служба од аеродромот Специјална соба за багаж Продавница за изна...

p.p. in DBL 119€ 04.10.2023 22.12.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

AMIRA - HB Bulgaria, Bansko

apartments icon
bar icon
building icon
restaurant icon
spa icon

ПОЛОЖБА: Хотел „Амира“ бутик  хотел во Банско  е хотел со 5 * лоциран  во  подножието на планина...

p.p. in DBL 254€ 04.10.2023 06.01.2018 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

EVELINA PALACE - HB Bulgaria, Bansko

apartments icon
bar icon
building icon
city-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon

ПОЛОЖБА: Хотелот Евелина Палас е лоциран на западниот брег од реката Глазна. Се наоѓа на главниот пат до ски л...

p.p. in DBL 92€ 04.10.2023 22.12.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

MURA BANSKO - BB Bulgaria, Bansko

apartments icon
bar icon
city-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon

ПОЛОЖБА: Хотел Мура е лоциран на патот од ски лифтовите, блиску до реката Глазне и центарот на Банско. Бесплат...

p.p. in DBL 85€ 04.10.2023 22.12.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

ПОЛОЖБА: Хотелот  е лоциран на излезот од Банско, 160 км.од Софија. 500 метри од Гондолата, центарот е само на 10 ...

p.p. in DBL 180€ 04.10.2023 22.12.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

PIRIN BANSKO - HB Bulgaria, Bansko

apartments icon
bar icon
building icon
city-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon

ПОЛОЖБА: Хотелот Пирин е лоциран во самиот центар на живописен ски центар во Банско. УСЛУГА  :  Хотелот н...

p.p. in DBL 129€ 04.10.2023 22.12.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ
apartments icon
bar icon
building icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon

ПОЛОЖБА: Хотелот е на  5mин пешачење од центарот на Банско . УСЛУГА  :  Во лоби барот има отворен камин, з...

p.p. in DBL 92€ 04.10.2023 22.12.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

VIHREN PALACE - BB Bulgaria, Bansko

ПОЛОЖБА: Хотелот е сместен на само  80m од главната жичара и неколку минути оддалечен од старио град на Банск...

p.p. in DBL 248€ 04.10.2023 22.12.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

Green Life Resort Bansko Хотелот има 4*, лоциран во близина на ски-лифтот Гондола. Нуди бесплатен паркинг. Има 140 анекс соб...

p.p. in DBL 110€ 04.10.2023 22.12.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 1

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.