15 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Bulgaria
Датум : 03.10.2022
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

BREZA - HB Bulgaria, Borovets

ПОЛОЖБА: Бреза Хотел е лоциран во центарот на Боровец, на само 150 метри од ски лифтот, 330 метри од строгиот цент...

p.p. in DBL 95€ 03.10.2022 22.12.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

BOROVETS GARDEN - RO Bulgaria, Borovets

Хотелот е изграден во стариот административен центар на Боровец. Сосема нови апартмани. Студиите се погодни ...

p.p. in DBL 75€ 03.10.2022 22.12.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

Локација на хотелот Borovets Hills hotel Адреса: Боровец 2010, Бугарија До ски-лифт: 720м До центар: 2км До аеродром: 75 км. ...

p.p. in DBL 129€ 03.10.2022 22.12.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

FESTA CHAMKORIA - HB Bulgaria, Borovets

Hotel Festa Chamkoria гарантира високо квалитетна услуга и високо ниво на сместување. Локација на хотелот: Адреса: Бор...

p.p. in DBL 126€ 03.10.2022 22.12.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

FESTA WINTER PALACE - HB Bulgaria, Borovets

Festa Winter Palace има уникатна архитектура. Хотелот нуди одлични можности за зимски одмор. Нуди услуга од прва класа...

p.p. in DBL 187€ 03.10.2022 22.12.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

FLORA - HB Bulgaria, Borovets

Flora Apartments во главната зграда - адреса и локација Адреса: Боровец 2010, Бугарија. Локација: Зградата се наоѓа во ц...

p.p. in DBL 119€ 03.10.2022 22.12.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

Yagoda Villas се лоцирани само 2 км далеку ( 30мин. пешачење ) од центарот на Боровец. Вилите се многу погодни за семејс...

p.p. in DBL 110€ 03.10.2022 22.12.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 1

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.