65 Пронајдени резултати

Вие баравте за :

Дестинација : Bulgaria
Датум : 20.09.2020
За : 6 Ноќи
Гости : 2 Возр. & 0 Деца

Ѕвезди

REGNUM APART HOTEL - HB Bulgaria, Bansko

apartments icon
bar icon
building icon
city-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon

Една од најголемите конференциски сали во Банско со модерна опрема, го претвора хотелот во совршена дестинац...

p.p. in DBL 281€ 20.09.2020 22.12.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

Premier Luxury Mountain Resort е хотел со 5 везди и член на Малите Луксузни Хотели на Светот, во градот Банско. Опкружена со ...

p.p. in DBL 204€ 20.09.2020 22.12.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

ZARA HOTEL & SPA - HB Bulgaria, Bansko

apartments icon
bar icon
green-territory icon
restaurant icon
spa icon

24ч Рецепција Шатл-автобус до Гондола Шатл-служба од аеродромот Специјална соба за багаж Продавница за изна...

p.p. in DBL 119€ 20.09.2020 22.12.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

LUCKY - BB Bulgaria, Bansko

apartments icon
bar icon
building icon
city-hotel icon
green-territory icon
restaurant icon

ВО СОБАТА: Комплетно опремена кујна во секоја соба Дневно чистење на собите и апартманите и “turndown service”...

p.p. in DBL 170€ 20.09.2020 22.12.2019 За 3 ноќи

ОДБЕРИ

CHAIKA RESORT - AI Bulgaria, Varna

...

p.p. in DBL 0€

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: date

Filename: hotels/hotelsList.php

Line Number: 373

20.09.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: date

Filename: hotels/hotelsList.php

Line Number: 376

За 6 ноќи

ОДБЕРИ

...

p.p. in DBL 0€

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: date

Filename: hotels/hotelsList.php

Line Number: 373

20.09.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: date

Filename: hotels/hotelsList.php

Line Number: 376

За 6 ноќи

ОДБЕРИ

HACIENDA BEACH - AI Bulgaria, Varna

...

p.p. in DBL 0€

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: date

Filename: hotels/hotelsList.php

Line Number: 373

20.09.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: date

Filename: hotels/hotelsList.php

Line Number: 376

За 6 ноќи

ОДБЕРИ

LAGUNA PARK - AI Bulgaria, Sunny Beach

...

p.p. in DBL 0€

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: date

Filename: hotels/hotelsList.php

Line Number: 373

20.09.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: date

Filename: hotels/hotelsList.php

Line Number: 376

За 6 ноќи

ОДБЕРИ

MELIA SUNNY BEACH - AI Bulgaria, Sunny Beach

...

p.p. in DBL 0€

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: date

Filename: hotels/hotelsList.php

Line Number: 373

20.09.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: date

Filename: hotels/hotelsList.php

Line Number: 376

За 6 ноќи

ОДБЕРИ

MORSKO OKO GARDEN - AI Bulgaria, Golden Sands

...

p.p. in DBL 0€

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: date

Filename: hotels/hotelsList.php

Line Number: 373

20.09.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: date

Filename: hotels/hotelsList.php

Line Number: 376

За 6 ноќи

ОДБЕРИ

Селектирана страна : 1

Директна соработка

Eurosava соработува со најголемите светски тоуроператори и со директни закупи на соби во хотелите во дестинацијата за да нуди на клиентите квалитетни туристички пакети.

UP-TO-DATE информации

EuroSava останува во контакт со хотели и пансиони, со цел да се ажурираат податоци што е можно побрзо.

Обемот на продажбите

Нашата стратегија е да се продаде што е можно најмногу пакети оnline, кој овозможува намалување на трошоците со промоција на лице место. Нашата понуда е многу разновидна и прифатлива.

Брзо најдете она што ви треба

EuroSava ви овозможува да пребарувате за правата дестинација користејќи брзо и модерно пребарување.

Ниски цени

Нашето задоволство е да ви понудиме што повеќе ниски цени.

Плаќање преку интернет

Ако сте ја избрале вашата дестинација тогаш ќе може да си извршете уплата преку интернет во нашиот сајт,веднаш после конфирмација а не подолго од времетраење од 24 часа а со тоа ке заштедете и време и пари.

Иднината е ONLINE

EuroSava сака да стане најголема онлајн продавница за патување од Македонија, со поврзување на хотелoт со туристите и обезбедување на најниски цени.

Сите информации на едно место

EuroSava е повеќе од портал резервации , тука можете да најдете повеќе за вашата дестинација: знаменитости, други туристички повратни информации и слики.